Nepalaid garām spēles ar Konsoles.lv digitālo videospēļu relīzes blociņu

Konsoles.lv

Uzzini, kādas spēles, DLC (papildinājumi) un citas lietas iznāk uz PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Stadia un PC no 2020. gada janvāra līdz martam…

Videospēļu relīzes blociņš ļaus tev konkrētajā mēnesī viegli pārskatīt (ar Oskara veidoto dizainu un izskatu), kurā laikā iznāks katra spēle. Varēsi plānot, kādas spēles iekļaut savā kolekcijā un cik daudz laika atveltīt katrai spēlei, kā arī nepalaist garām kādu svarīgu spēles relīzi.

Piemēram, aizmirsu par spēli Moons of Madness, taču veidojot šo videospēļu blociņu piepeši atcerējos par šo spēli. Eh, vairāk biezpiens jāēd 😅.

“Konsoles” digitālo videospēļu relīzes blociņš iznāks 15. janvārī. To varēs lejupielādēt un izmantot caur patreon.com/konsoles. Un uzmetuma versijā par brīvu varēsi apskatīt trīs lapas, kā šis brīnums izskatās. Taču feburāra un marta mēnesis būs pieejams pilnajā versijā.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

One thought on “Nepalaid garām spēles ar Konsoles.lv digitālo videospēļu relīzes blociņu”

  1. Laba lieta, bet šādus pierakstus praktiskak ir veikt individuāli, lai nemaisās pa vidam citas spēles, kuras neinteresē!
    Šo sistēmu sen jau piekopju un pierakstos ir tikai tās spēles, kas man interese. Atdzimētas, kuras ir jau preoder, par kuram vēl jasamaksa, kādi DLC gaidāmi, kad Ps+ beigsies, u.t.t.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *