Videospēļu relīzes blociņš pieejams jau tagad

Konsoles.lv

Ar prieku varu pavēstīt, ka Konsoles.lv videospēļu relīzes blociņš ir iznācis, un pieejams patreon.com/konsoles gan brīvā (uzmetums), gan pilnā versija…

Tajā uzzināsi, kādas spēles DLC (papildinājumi) un citas lietas iznāk uz PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Stadia un PC no 2020. gada janvāra līdz martam…

“Videospēļu relīzes blociņš ļaus tev konkrētajā mēnesī viegli pārskatīt (ar Oskara veidoto dizainu un izskatu), kurā laikā iznāks katra spēle. Varēsi plānot, kādas spēles iekļaut savā kolekcijā un cik daudz laika atveltīt katrai spēlei, kā arī nepalaist garām kādu svarīgu spēles relīzi.

Piemēram, aizmirsu par spēli Moons of Madness, taču veidojot šo videospēļu blociņu piepeši atcerējos par šo spēli. Eh, vairāk biezpiens jāēd 😅.”

Konsoles.lv videospēļu blociņš ir pieejams caur patreon.com/konsoles. Brīvā versijā “Uzmetums: Konsoles.lv videospēļu relīzes blociņš” vari ieskatīties, kā izskatās šis garadarbs.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *