Dārgie CD Projekt, kādēļ jūs pārcēlāt relīzi spēlei Cyberpunk 2077?

Konsoles.lv

Kaut arī dzīvoju laukos, arī šeit atnākusi ziņa, ka Cyberpunk 2077 relīze ir pārcelta uz 17. septembri. To uzzinot, pārstāju dzert karsto kakao (godīgi sakot, parasti tā nedaru)…

Protams, ka visi saka, tas ir tādēļ, ka ir “nepieciešams vairāk laika, lai spēli līdz galam izstrādātu”, “mēs nespējam sagaidīt, kad jūsu rokās nonāks spēle”, un blā blā blāāā.

Jā, zinu, neviens jau nevar pateikt patieso iemeslu, kādēļ kompānija nolēma mainīt spēles iznākšanas datumu no 16. aprīļa uz 17. septembri. Iespējams, viņiem tiešām ir vajadzīgs laiks, lai pabeigtu iecerēto. Iespējams, kāds no CD Projekt darbiniekiem salaida ko dēlī programmēšanā, atzinās mīlestībā, vai izraisīja īssavienojumu.

Man tomēr gribētos domāt, ka tas ir dēļ citām spēlēm, kas iznāk aprīlī un tuvu pēc tam. Piemēram, Resident Evil 3 Remake (3. aprīlis). 29. maijā šķietamais grāvējs The Last of Us Part II un citas ievērojamas spēles kā Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine, Dying Light 2, kuru relīzes vēl tikai tiks apstiprinātas.

Hmm, varbūt tā ir mārketinga stratēģija, jo septembris nav tālu no Ziemassvētkiem, un būtu ideāli gadu vēlāk 2021. gadā ap septembra izlaist Cyberpunk 2077 arī uz PlayStation 5 un Xbox Series X.

Sakiet ko gribiet, taču manā skatījumā, Cyberpunk 2077 tviterī publicētā ziņa ir kā migla acīs. Kārtējā formalitāte, lai faniem skaidrotu to labāko, slēpjot patieso iemeslu.

Iepriekšpasūti Cyberpunk 2077 (57.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Dārgie CD Projekt, kādēļ jūs pārcēlāt relīzi spēlei Cyberpunk 2077?”

    1. Biju nedaudz izbrīnīts par spēles relīzes pārcelšanu. Bet, nu, Andri, kā saka, labs nāk ar gaidīšanu 🙂 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *