Kā izskatīsies nākamās paaudzes grafika uz PlayStation 5 un Xbox Series X?

Konsoles.lv

PlayStation 5 un Xbox Series X iznāk jau šogad. Un patlaban tikai viena spēle, iespējams, ir parādījusi next-gen grafiku…

Hellblade 2 ir vienīgā spēle, kas šķietami atklāj, kā izskatīsies videospēles uz Xbox Series X un PlayStation 5. Jā, jā, zinu, ka Hellblade 2 ir Xbox ekskluzīvā spēle, bet šā vai tā grafiski tas dod mums iztēli par abām konsoles iespējām.

Konsoles.lv

Bet vai patiesi Hellblade 2 atklāšanas treileris ataino Xbox Series X grafiku? Vairāk jau šķiet speciāls kinematogrāfisks treileris, lai mūs apburtu un liktu ticēt, ka Xbox Series X ir maģisks brīnums.

Fils Spensers (Phil Spencer) The Game Awards 2019 pasākumā Xbox Series X atklāšanā uz skatuves teica, ka video ir ņemts no paša spēles procesa un rādīts reālā laikā.

Skaļi vārdi. Ja patiesi tā, tad varu iet pie spoguļa un nodzīt sev matus uz nullīti. Ja nākamās paaudzes spēles izskatīsies līdzīgi kā zemāk video, tad apņemos matus ar žileti dzīt nost katru sasodīto dienu.

Spēļu interesenti lēšs, ka šādas detaļas, apgaismojums un renderēšanas tehnikas reālā laikā uz konsolēm nav bijis. Daži domā, ka Xbox Series X savā izlaišanas dienā varētu būt jaudīgākā konsole.

Bet mana pieredze rāda, ka mums vajag būt kritiskākiem. Piemēram, visi atceramies iespaidīgo Killzone 2 treileri 2005. gadā. Visi ģība un krita (tai skaitā es, skatoties to uz sava četrkantīgā 90. gada televizora), ieraugot tādu kinematogrāfisku atainojumu. Taču tiklīdz spēle iznāca 2009. gadā, daļa spēlmaņu aprāvās, jo spēle ne par mata tiesu vizuāli un tehniski neizskatījās kā iespaidīgajā video.

Konsoles.lv

Tādēļ pieļauju, ka Hellblade 2 iznākšanas laikā nebūs tik plūstošs, gluds un skaists kā augstāk redzamajā treilerī. Cik tad nav bijuši video, kurā salīdzina, kā spēļu veidotāji vēlāk spēles grafiku pasliktina (graphic downgrade). Noteikti ar Hellblade 2 būs tāpat. Ja nē, un tas izrādīsies vēl labāks, tad esmu gatavs uz sava plikā noskūtā paura uzzīmēt tetovējumu.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *