Spēļu kompānija EA pērn ceturtajā ceturksnī uz mikromaksājumiem nopelna 1 miljardu ASV dolāru

Konsoles.lv

Electronic Arts nākusi klajā ar paziņojumu, ka pagājušā gada ceturksnī no mikromaksājumiem ir nopelnījusi tuvu 1 miljardam ASV dolāru. Piedevām gadu laikā kompānijai izdevies iegūt 2 miljardu ASV dolāru peļņu…

Lielākā daļa ienākumi nākuši no EA sporta spēlēm kā FIFA, Madden un NHL mikromaksājumiem.

Turklāt Star Wars: Jedi Fallen Order pārdošanas apjomi ir lielāki, nekā EA gaidīja. Kompānija rēķinājās ar aptuveni 6 miljonu pārdotu kopiju, bet spēle sasniegusi jau 10 miljonu pārdoto kopiju robežu.

Uzņēmums atgādināja, ka nākamā, jaunā Battlefield spēle gaidāma arī uz PlayStation 5 un Xbox Series X.

Avots: gamespot

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

6 thoughts on “Spēļu kompānija EA pērn ceturtajā ceturksnī uz mikromaksājumiem nopelna 1 miljardu ASV dolāru”

 1. Lai ko arī spēlētāji neteiktu, nesūdzētos ka viss ir slikti – mikromaksājumi galīgi visu čakarē un bojā, bet skaitļi no EA rāda ko citu.

  1. Lai jau pelna un būs cilvēki, kas pirks. Vienīgi spēles varētu jau startā ar -50 % Jo manuprāt 60eiro par spēli toč ir par traku.

   1. Protams, par spēli 60€ tas nav maz, bet tā ir tā lieta, kas dzīvē nav vital svarīga. Ja cena liekās neadekvāta, neviens jau to nespiež pirkt.
    Tā pat, kā arī ar tiem visiem skiniem un pārējiem “sūdiem”, ja cilvēkam ļoti gribās un viņš tos pērk pa savu naudu, tad kapec lai ne…
    Es pats esmu pircis visādas cepures, maskas, tēmas, avatārus, virtuālus auto, utt un vai tapēc es esmu stulbs, ka papildinu spēļu veiditāju makus? Domāju, ka nē! Ir piedāvājums, ja man tas patīk, cena liekas pieņemama, es to gribu, tad kapēc lai es to neizmantotu!

 2. Oskar, tad pēc tevis teiktā, tikai tāpēc, ka cilvēki tērē naudu uz mikromaksājimiem, tie visu nečakarē un nebojā? Ja tā, tad gribētu dzirdēt Tavu viedikli par, piemēram, ultimate team jēgu 2K sporta spēlēs.

 3. Dulli tie cilvēki-pērk visādus skinus, mantas naudu. Vienreiz youtube viens čalis NBA 2K20 spēlē pirka VC naudiņas lai savu spēlētāju uzkačātu-pirka tupeles,drēbes kautkādas spēlētāju kartiņas un tur iztērēja 8.500 $. Tas ir vnk pizdec 🤯🤯🤯 un beigās pateica līdz nākamajai shoping dienai 😁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *