Spēle, ko spēlēt Valentīna dienā kopā ar savu sirdsāķīti

Konsoles.lv

Arise: A Simple Story vakaru tavai otrajai pusītei var padarīt ne tikai skaistāku, bet arī romantiskāku. Pateikties varēsi vēlāk…

Arise: A Simple Story ir viena no visu laiku skaistākajām spēlēm, kādu jebkad esmu spēlējis. Tādēļ droši varu tev ieteikt kopā ar savu meiteni uzspēlēt šo spēli. Tici man, viņa tev nemetīs ar augstpapēžu kurpēm.

Spēlē var spēlēt divi spēlētāji. Viens vada vecu vīru, kamēr otrs manipulē ar laiku un vidi, lai kungam palīdzētu pārvarēt šķēršļus.

Darot to kopā, jūsos varētu raisīties tīkamas emocijas. Pirmām kārtām tādēļ, ka šajā spēlē nav nekādu vardarbību. Otrām kārtām, ceļš, kam iesiet cauri ir skaists un vienreizējs, kuru vērts piedzīvot. Trešām kārtām, stāsts ir saviļnojošs, kā arī spēlē ir viena salīdzinoši romantiska vieta.

Līdz ar to domāju, ka šī spēle ir Valentīna dienas vērtīga, jo tas jums var likt aizdomāties, kas ir mīlestība, otrs mīļais cilvēks tev blakus un cik dzīve ir īsa.

Vairāk par spēli var uzzināt manā veidotajā Arise: A Simple Story spēļu apskatā.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Pievienojies man caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

One thought on “Spēle, ko spēlēt Valentīna dienā kopā ar savu sirdsāķīti”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *