Manas domas: Outriders – kas pie joda šis ir par murgojumu?

Konsoles.lv

Jaunā spēle Outriders, ko izdod Square Enix, un kura iznāks arī uz PlayStation 5 un Xbox Series X – liek man aizmigt dziļā miegā…

Es būšu pret tevi atklāts. Pirmkārt, man futūriskā pasaule jeb sci-fi garlaiko. Otrkārt, Outriders geimplejs stipri līdzinās The Division 2. Bez jokiem, viss interfeiss to atgādina – sarkanais aplis, kad granēta piezemējas, aizsegu izmantošana, šaušana, dzīvības stabiņš virs pretiniekiem, punktu atainojums un pat šķietami kustības identiskas. Varētu teikt, ka Outriders ir The Division 2 tikai tālā nākotnē.

Kam vispār interesē šī spēle? Ar ko tā atšķiras no citām sci-fi videospēlēm? Nekas jauns un oriģināls, bet tā pati šaušana, skriešana, rpg elementi. Un veids, kā spēle vizuāli izskatās un spēlējas ar pārdabiskām spējām veido murgu, kas rādītos sapņos.

Un ja man kāds saka, ka šī ir PlayStation 5 un Xbox Series X spēle, tad es gardi, jo gardi pasmiešos. Acīmredzams, ka spēles pamats ir izstrādāts uz PlayStation 4 un Xbox One. Līdz ar to šī nav pilnvērtīga nākamās paaudzes spēle. To var salīdzināt ar GTA V uz PlayStation 3 un Xbox 360, kur tikai uzlaboja izšķirtspēju un citas tehniskus parametrus uz PlayStation 4 un Xbox One. Bet beigu beigās tā ir tā pati PlayStation 3 un Xbox 360 spēle.

Man tā nāk miegs, ka iešu gulēt, un ceru, ka sapņos Outriders nerādīsies.

Outriders iznāks 2020. gada beigās uz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X un PC.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Pievienojies man caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

8 thoughts on “Manas domas: Outriders – kas pie joda šis ir par murgojumu?”

 1. Oskar, tīri jautrībai, kas tavuprāt ir “pilnvērtīga” nākamās paaudzes spēle?

  Es nevaru saprast, kāpēc tu šo “jauno paaudzi” esi uzlicis uz tik augsta pakāpiena. Tu tiešām uzskati, ka pēķšņi PS5 grafika gāzīs visus no kājām salīdzinot ar PS4?

  Vēlreiz atkārtošos, ka, lai kas tiktu bāzts iekšā jaunajās konsolēs, tās tā pat nestāvēs klāt jau pieejamiem high-end datoriem. Gribi redzēt kā izskatīsies “nākamās paaudzes” spēle? Palaid jebkuru šī gada AAA spēli uz normāla datora un mēģini saskatīt atšķirības…

  1. “Pilnvērtīga” nākamās paaudzes spēle ir spēle, kuru pamats ir veidots uz PlayStation 5 un Xbox Series X nevis uz PlayStation 4 un Xbox One.

   Es uzskatu, ka gan PlayStation 5, gan Xbox Series X manāmi atšķirsies ar grafiku, fiziku un citām tehniskām iespējām.

   Neviens dators pašlaik nevar atainot nākamās paaudzes spēli vienkāršu iemeslu dēļ – patlaban neviena tāda spēle nav izveidota 😀 .

 2. Oskar, neņem ļaunā, bet reizēm Tu tiešām murgu raksti. Kaut ari es pats esmu pret Pc, bet nevaru noliegt, Skoof Tev patiesību raksta. Netici mums, paskaties ko saka IGN, Digital Fondry, Game Informer. Domaju, ka tiem cilvēkiem, nav iemeslu mums melot un gan jau viņi ir krietni zinošāki par mums un info viņiem ari ir krietni vairāk.

   1. Principa to pašu, ko rakstija Skoof, tikai to info pasniedza detalizētāk.
    Šā vai tā, bet domāju, ka tie cilvēki ir tuvāki spēļu industrijas aizkulisēm, kā mēs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *