Aktieris Antonio Banderass pievienojas Uncharted filmā

Konsoles.lv

Pēc 11 gadiem Uncharted filma šķietami kļūs par realitāti. To vēsta aktiera Antonio Banderass ieņemtā lomu Uncharted filmā, kā arī filmas iznākšanas datums…

Nav zināms, kādu tēlu A. Banderass atainos, taču ir zināms, ka Neitanu Dreiku attēlos Toms Hollands (Tom Holland) un Viktoru Salivanu – Marks Volbergs (Mark Wahlberg).

T. Hollands IGN intervijā teica:” Braucot uz šo interviju, es pa ceļam ieskatījos filmas scenārijā. Tā ir viena no labākajām, kādu jebkad esmu lasījis.”

Uncharted filma, kas balstīta uz Uncharted videospēļu franšīzi, lielu iedvesmu ņems no Uncharted 4: A Thief’s End. Filmas direktors ir Rubens Fleišrs (Reuben Fleischer), un viena no filmām, kuru viņš vadījis ir Venom.

Uncharted filmu plāno izdot uz lielajiem ekrāniem 2021. gadā, 5. martā.

Pirmo reizi Uncharted filmu atklāja 2009. gadā. Laika gaitā mainījās vairāki režisori – veseli seši, kuri dažādu iemeslu dēļ pameta projektu. Taču tagad apstiprināts, ka pie filmas darbosies R. Fleišrs.

Avots: gamesradar


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Pievienojies man caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Aktieris Antonio Banderass pievienojas Uncharted filmā”

  1. Es filmas neskatos.Speeleeju tikai speeles un skatos sporta raidiijumus taa ka man taa Uncharted filma ir pie kaajas.

  2. Es personīgi neesmu baigā sajūsmā, ka būs Uncharted filma. Man vispār nav saistījušas filmas, kas balstītas uz kādu videospēli, jo, pēc savas pieredzes, tās visas ir sliktas 😀 . Nav tā sajūta, kā tu spēlē videospēli. Lieku tikai cerības, ka Uncharted filma gāzīs manu negatīvo pieredzi ar videospēļu ekranizāciju 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *