Oskars reaģē: Ghost of Tsushima stāsta treileris liek man bažīties

Konsoles.lv

I bitīt matos. Skatos šo treileri un saķēru galvu. Kādēļ? Kādēļ? Un kādēļ tas tā ir atainots?…

Nu kas tās ir par seju animācijām? Dzīvojam 2020. gadā, bet vēl joprojām ar to ir problēmas. Kāds teiks “bet tas ir tikai treileris”, jā, bet var jau pateikt, ka diezgan neveikli kustās mute un sejas mīmika.

Esmu jau vīlies. Cerēju, ka tēli būs pēc iespējas realistiskāki, piemēram, iespaidīgajā The Last of Us Part II otrajā tīzera treilerī, kur seju mīmika un personāži ir tik īsti, ka tas būtu viens no pasaules septiņiem brīnumiem.

Atzīšu, ka vizuāli spēle izskatās ļoti labi – apgaismojums, krāsas, detaļas kā zāle un koki, kas dinamiski vēja mijiedarbībā kustās. Tik iespaidīgu daba fizisko atainojumu videospēlēs neesmu manījis.

Arī virtuālie cilvēki ticami un skaisti izskatās. Par to nav šaubu. Redzēju galvenajā varonī kā sviedru lāse slīd pār vaigu. Neskaitāmos rugājus un rētas. Bet tās švakās seju animācijas bojā kopējo iespaidu.

Pēc treilera noskatīšanās stāsts mani nepārliecināja, ka tas būs atmiņā paliekošs un dziļš. Liekas prasts. Varbūt man no tā nāks miegs, nezinu. Varbūt stāsts būs ļoti kvalitatīvs, ka ņemšu savus vārdus atpakaļ. Un būšu godīgs, patlaban spēles grafika un ideja par samuraju ir vienīgā lieta, kas mani saista Ghost of Tsushima.


Eskluzīvi ieskaties šī raksta aizkulisēs un klausies Oskara domas trīsarpus minūšu audio caur patreon.com/konsoles

Iepriekš pasūti Ghost of Tsushima (57.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Pievienojies man caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Oskars reaģē: Ghost of Tsushima stāsta treileris liek man bažīties”

  1. Man gan viss liekas ok un ljoti zheel ka shii speele neiznaaks uz xbox one.Un ja nemaldos sho speeli izstraadaa jau kaut kur piecus gadus.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *