Manas domas: PlayStation ekskluzīvās spēles iznāks uz datoriem?

Konsoles.lv

Death Stranding iznāks uz PC. Tagad Sony oficiāli apstiprina, ka Horizon: Zero Dawn uz datoriem gaidāms vasarā. Kā būs ar The Last of Us Part II un citām PlayStation ekskluzīvajām spēlēm?…

PlayStation Worldwide Studios vadītājs Hermens Halsts (Hermen Hulst) PlayStation Blog intervijā  atzīmēja:” Jā, es varu apstiprināt, ka Horizon Zero Dawn izlaidīs uz datoriem šī gada vasarā.”

Ļoti interesanti… Man šķiet, ka šī ir pirmā reize, ka ekskluzīvā PlayStation spēle nonāks arī datoru spēlētāju vidū. Kādēļ Sony to vēlas darīt? Vai kompānija ar to neriskē?

H. Halsts skaidro, ka “ir svarīgi būt atvērtiem jaunām idejām, lai jaunus cilvēkus iepazīstinātu ar PlayStation pasauli, un parādīt viņiem, kādu pieredzi palaiž garām.”

Nesaprotu, par ko viņi uztraucas. Uncharted franšīze uz PlayStation 3 un PlayStation 4 kopā ir pārdevusi aptuveni 28 miljonu spēļu eksemplāru, tikmēr The Last of Us aptuveni 17 miljonu kopiju. Tajā noteikti slēpjas cits sāls, proti, visi grib pelnīt vairāk.

Ja skatāmies uz Microsoft, nav noslēpums, ka Xbox ekskluzīvās spēles iznāk arī uz datoriem ar Windows 10 operetājsistēmu. Tas ir, piesaistīt jaunus spēlētājus un vairāk nopelnīt. Acīmredzot Microsoft ar to labi sokas, ja Sony vēlas darīt ko līdzīgu.

Pastāv iespēja, ka turpmāk vairākas PlayStation ekskluzīvās spēles iznāks uz datoriem. Ja jau Red Dead Redemption II un citas spēles iznāk uz PC, ļauj noprast, ka pirātisms datoru vidū ir krities. Viens mana paziņa teica, ka “Red Dead Redemption II vēl joprojām nav uzlauzts”.

Pieļauju, ka dažiem faniem šī situācija var nepatikt. Bet domāju, ka Sony noteikti savas ekskluzīvās spēles neizdos uz datoriem brīdī, kad tās nesen ir izlaists uz PlayStation. Proti, Horizon Zero Dawn relīzi piedzīvoja 2017. gadā. Tādēļ to varētu dēvēt kā laika ekskluzivitāti. Taču ne visas “tikai” PlayStation videospēles iznāks uz PC. “Izlaižot vienu PlayStation lielbudžeta spēli nenozīmē, ka visas ekskluzīvās spēles būs pieejamas arī uz datoriem,” saka H. Halsts.

Avots: ign, blog.us.playstation


Eskluzīvi ieskaties šī raksta aizkulisēs un klausies Oskara domas četru minūšu garā audio caur patreon.com/konsoles 🙂 .

Pasūti Horizon Zero Dawn (19.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Pievienojies man caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

One thought on “Manas domas: PlayStation ekskluzīvās spēles iznāks uz datoriem?”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *