Oskars reaģē: Sony ar “The Road to PS5” iebrauc auzās

Konsoles.lv

PlayStation digitālo pasākumu “The Road to PS5” tiešraidē skatījās 600 000 skatītāju. Daļa no tiem bija neapmierināti un garlaikojās, tai skaitā arī es…

Tā mēdz notikt. Sony ieturēja ilgu klusumu, paziņoja digitālu pasākumu par PlayStation 5, interesenti un fani gaidīja, un gaidīja, kad beidzot varēs ieraudzīt PS5. Tas nenotika.

Jā, PlayStation 5 galvenais inženieris Marks Sernijs dziļi un detalizēti izklāstīja PlayStation 5 tehniskos parametrus un tos salīdzināja ar PlayStation 4. Taču viņš to pasniedza ļoti nogurdinoši un garlaicīgi. Kuram vidusmēru spēlētājam interesē šīs lietas?

Fani vēlas redzēt jauno konsoli. Fani vēlas redzēt nākamās paaudzes videospēles. Es saprastu, ja šo trako, sarežģīto, monotonisko un visai mokošo M. Sernija runu padarītu krietni īsāku, ar interesantiem video fragmentiem, nevis skatos M. Sernija bezemociju ģīmī un shēmas stundu garumā.

Ja Microsoft iebrauca auzās ar Xbox One atlāšanu E3 2013, tad šķiet, ka Sony šoreiz sev iešauj kājā un “izgāzās” ar The Road to PS5. Es personīgi esmu vīlies. Un kā šī vilšanās ietekmēs fanus un PlayStation 5 iegādi?


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Pievienojies man Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

9 thoughts on “Oskars reaģē: Sony ar “The Road to PS5” iebrauc auzās”

 1. Šī diezgan obviously bija GDC paredzēta prezentācija developeriem nevis geimeriem. Īsti gan nav saprotama Sony pieeja, ņemot vērā, ka XBox Series X ir paņēmis visu ēteru šobrīd, bet Sony tikmēr izlaiž stundu garu izteikti tehnisku prezentāciju un pat konsoli neparāda.

  1. Piekrītu, Filips, pašlaik Xbox Series X šķietami dominē. Kādēļ Sony šķietami tā riskēja? Vai viņi ir pārāk pārliecināti par sevi? Atzīšu, man kā ilgam PlayStation lietotājam kopš PS1 laikiem, patlaba vairāk simpatizē Xbox Series X tēls nevis PlayStation 5.

   Ceru, ka Sony uzlabos situāciju un iepriecinās fanus. Bet, varbūt jau ir par vēlu…

 2. A nekā… Šī prezentācija saturā bija priekš labākā gadījumā PC cilvēkiem kas to saprot, bet skatījās ta mirstīgie konsoļu cilvēki un viņiem nafig neinteresē tādi cipari…
  Un PC cilvēki iesmej par baigām ssd inovācijām…
  Nezinu īsti kam šis bij’ domāts bet nu jā, īsi laikam nevienam nepatika…

  1. Izrādās, ka šis pasākums bija paredzēts GDC (game developers conference) tikai spēļu veidotājiem. Rodas jautājums, kādēļ Sony to vēlējās rādīt saviem faniem?

 3. Šī prezentācija bija domāta spēļu izstrādātājiem, nevis lietotājiem. Tāpēc arī likās tik garlaicīga 🙂

 4. Sony neteica kad tas bus kautkads reveal, kad vienkarsi tas bus deep dive into hardware prieksh spelu izstradatajiem,un ar to prezentaciju ari dalijas ar saviem faniem

  1. Tieši tādēļ viņi kāpj uz grābekļa. Fani krietni laiku gaidu kaut ko no Sony, tikmēr Xbox pa saldam, mazam, kumosiņam viņus cienā. Un piepeši Sony iedod kaut ko tādu – garlaicīgu, vilšanos, ne faniem domātu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *