Izgāju Resident Evil 3 Remake demo 2 minūtēs un 34 sekundēs

Konsoles.lv

Kā tevi jupis rāvis… vienā vietā sačakarēju pasākumu, būtu bijis vēl ātrāks laiks. Šķiet, ka esmu uzstādījis Latvijas rekordu (tikai pieļauju)…

Taču, iespējams, pasaules rekordu ir uzstādījis YouTube lietotājs Hazeblade, kurš spēles demo spējis iziet 1 minūtē, 46 sekundēs. Tiesa, viņš manipulē ar spēles mehānikām, piemēram, kad personāžs iet pa trepēm, tiek izmantots tēmēšanas mehānika, un tad pārrauta, atkal atsākta tēmēšana un to pārrauj, lai varētu ātrāk pārvietotas pa trepēm.

Es demo pieveicu 2 minūtēs un 34 sekundēs. Zinu, ka varu arī ātrāk. Ja būs vēlme to darīt un krietni uzlabošu rezultātu, padošu ziņu. Cik ātri tu vari iziet Resident Evil 3 Remake demo? 😀


Iepriekšpasūti Resident Evil 3 Remake (53.99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Izgāju Resident Evil 3 Remake demo 2 minūtēs un 34 sekundēs”

 1. Es to demo nelaadeeshu vispaar jo Resident Evil nepatiik.Kur nu veel shitais aizveesturiskais.Taa ka nekad nezinaashu cik ilgi buutu gaajis.😜😜😜

  1. Ko lai saka, palaid garām labu lietu gluži kā ēst saldējuma vafeļa konusu, tikai bez saldējuma 😀 .

  2. RE3 Remake ir svaigākais, kas pieejams no šīs spēļu sērijas, bet sauc to par aizvēsturisku. Tiešām esi TIK neaptēsts? Pašam kauns nav?
   Vēl varu pateikt vienu lietu, kas šaurai pierei ir neiedomājama- normāli ir tā, ja cilvēkam kkas neinteresē, tad viņš to vienkārši ignorē un iet ar līkumu, nevis kā to dari Tu- novelc bikses un krāmē kur pagadās. Āmen.

   1. 1)Kaads veel svaigaakais?Tas ir riimeiks vecai speelei ar veelmi veereiz nopelniit ar to pashu speeli to nedaudz uzfrishinot.2)DAFUQ =(es tevi) Da Fuck U Quick.

    1. Tas ko tu sauc par ‘nedaudz uzfrishinot’ ir REMASTERED, taču Remake jau ir kas cits, ja būtu kaut nedaudz iedziļinājies, kas tieši šeit darās, tad tukšus salmus tagad te nekultu.
     Tos kino režisorus, kuri nereti atdzīvina vecus pagājušā gadsimta kinostāstus savā interpretācijā, veiksmīgi saņemot kritiķu atzinību, arī sauc par blēžiem un šarlatāniem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *