Hakeris nozog Xbox Series X grafikas kodu un prasa 100 miljonus ASV dolāru

Konsoles.lv

Hakeris brīdina, ja tuvākajā laikā nedabūs pircēju, visi kodi tiks nopludināti internetā…

AMD kompānija ziņo, ka “kāds ar mums sazinājās un apgalvoja, ka viņam ir testa faili, kas saistīti ar pašreizējo un nākotnes grafikas produktiem.”

Balstoties pēc torrentfreak portāla, hakeris šos nolaupītos failus atrada kādā datorā, kurā bija atklāti AMD Big Navi un Arden GPU, kā arī, iespējams, Xbox Series X 12 teraflopu GPU informācijas.

Daļa failu nonāca arī vietnē GitHub, un pēc vēlāka laika izdzēsti.

“Mēs zinām, ka tai personai ir faili, kas publiski nav pieejami. Taču domājam, ka personai nav nozagti svarīgi, drošībai apdraudēti faili vai pats grafikas pamats. Tomēr neesam pārliecināti, ka tai personai nav kāds cits AMD intelektuāls īpašums,” piebilst AMD.

Patlaban notiek izmeklēšana.

Avots: amd


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

3 thoughts on “Hakeris nozog Xbox Series X grafikas kodu un prasa 100 miljonus ASV dolāru”

  1. Diez vai kaads vinjam maksas tos 100 miljonus.Driizaak kaut kaa vinju dabuus ciet ar citu hakeru paliidziibu un tiem kaut ko samaksaas.Bet ne jau 100 miljonus.Un jaa interesanti kas buus.

    1. Domāju, ka tas hakeris nav muļķis, un ar pārējiem hakeriem visu ir sarunājuši un katrs dalīsies pa naudas maisiem, lai atpūstos Havaju salās 😀 . Bet jebkurā gadījumā, domāju, ka hakeris tam ir sagatavojies…

  2. Protams, tur jau visas shēmas ir labi pārdomātas un tādus gudriniekus, reti kad sašņore. Parsvarā tas notiek tad, kad savstarpēji ko nesadala.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *