Manas domas: The Last of Us Part II pārcelts, bet… kad spēle iznāks?

Konsoles.lv

Kaut arī Capcom laicīgi ziņoja, ka Resident Evil 3 Remake spēles nokļūšana citās pasaules valstīs var aizkavēties, tikmēr Naughty Dog tas sagādā problēmas. The Last of Us Part II relīze ir pārcelta uz nezināmu laiku…

Kad pie joda iznāks The Last of Us Part II? Gaidījām nepacietīgi 29. maiju, bet te piepeši interneta plašumos ar saviebtu ģīmi lasu, ka spēle tomēr neiznāks plānotajā laikā. Naughty Dog dāmas un kungi vēlas, lai spēle iznāk godīgi visiem vienā laika sprīdī.

Sony Interactive Entertainment (SIE) ir pieņēmuši smagu lēmumu pārcelt The Last of Us Part II un Marvel’s Iron VR spēles iznākšanas datumu. Globālā krīze neļauj mums dāvāt tādu pieredzi, kādu spēlētāji ir pelnījuši,” minēts PlayStation tviterī.

Patlaban nav nekāda oficiāla vēsts, kad The Last of Us Part II piedzīvos relīzi. Varētu mēģināt iet pie kāda pareģotāja, bet nekad neesmu uzticējies tām nolāpītajām kārtīm. Skaidrs, ka spēle dienas gaismu ieraudzīs brīdī, kad pasaulē stabilizēsies situācija ar koronavīrusu. Sazin, kad tas varētu notikt. Ja skatāmies uz pirmo The Last of Us, tad spēle iznāca 14. jūnijā. Diezin vai jāmeklē kāda loģiska skaidrojuma, jo pats koronavīruss ir kļuvis par noteicēju.

Bet, ja man kāds vaicātu: “Oskar, kad iznāks The Last of Us Part II?”, es viņam atbildētu: “klau, uzgaidi, man ir jāieņem viens malks.” Pēc tam ieelpotu dziļu gaisu krūtīs un teiktu: “domāju, ka spēle iznāks kaut kad vasarā.” Un nezinu kādēļ, man šķiet, ka tas nebūs vēlāk par augustu (tikai manas prognozes). Kā nekā paši Naughty Dog cer, ka spēles atlikšana nebūs ilga.


Iepriekš pasūti The Last of Us Part II (57.99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

9 thoughts on “Manas domas: The Last of Us Part II pārcelts, bet… kad spēle iznāks?”

 1. Lieku savu piecīti uz to, ka spēle neiznāks pat līdz gada beigām. Šī situācija uzņem apgriezienus nu jau vairāk kā 4 mēnešus un izskatās, ka nevienā brīdī nav redzami uzlabojumi. (Tas, ko saka Ķīna neskaitās)
  Sekos vēl nejēdzīgāka finansu krīze.
  Daudzi globāli lielie notikumi tiek jau uzreiz pārcelti par gadu, lai neierautu zaros, tāpēc šis ļoti ticami būs tieši tas pats gadījums. Ticu, ka vasaras vidū būsim aptuveni tur pat, kur šobrīd, ja ne dziļākās auzās.
  Varam arī padiskutēt, vai šogad iznāks jaunās konsoles un citas lielās spēles.

  1. Esmu nedaudz optimistiskāk noskaņots. Domāju, ka gan The Last of Us Part II, gan PlayStation 5 ieraudzīsim šajā gadā. Ja nē, tad šķiet, ka Sony biznesa plānos sāktos vēl lielāks bardaks un problēmas, kaut gan tās jau daļēji ir sākušās 😀 .

   Pašlaik prātoju, ka spēle iznāks ap vasaru. Bet nu, neviens, pat lielākais eksperts, nevar paredzēt, kā visa šī situācija ap koronavīrusu risināsies…

   Runājot par Ghost of Tsushima, tad pašlaik jūnija relīze vēl paliek.

 2. Pec pēdējas info, tieši Sony šo spēles atcelšanu noteica, jo apreiķinājuši, ka esošajā situācijā pasaulē, uz spēli nepietiekami nopelnīs.

   1. Pareizi jau Andris raksta, spēle uz šo brīdi noteikti ir pabeigta. Tas, kas traucē viņiem to izlaist noteiktajā laikā pa lielam ir aizliegums pulcēties tonnām fanu un mediju dažādās prezentācijās utt. Vēlme nogrābt piķi par labu produktu godīgā ceļā nebūt nav nosodāma, bet tas, ko šobrīd izdevēji stāsta ir bišķi BS, jo geimeri būs starā arī bez mārketinga gūzmas, galvenais, lai ir pieejama download podziņa, vai kurjera dezinficētajām rociņām piegādāts disks. “Runājot par Ghost of Tsushima, tad pašlaik jūnija relīze vēl paliek.” Daudzi lokāli lielie pasākumi šobrīd vēl nav atcelti, bet es toč zinu, ka daži no tiem maijā un jūnijā nenotiks, rīkotāji ‘better safe than sorry’ nogaida.

    1. Spēle ir gandrīz pabeigta, Naughty Dog paziņojumā minēja, ka ir palikuši pēdējās nepilnības un gļuki, kuri jānovēršs. Bet, jā, var teikt, ka spēle ir pabeigta 😀 .

     Interesanti, kādēļ Resident Evil 3 Remake relīzi nepārcēla, ņemot vērā esošo situāciju.

 3. Gaidīju, bet tik un tā sāp 😓 Disku ražošana uz doto brīdi nav iespējama un viņi droši vien nejūtas komfortabli izlaist tikai digitālo versiju

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *