Nākamā Rockstar Games spēle būs Grand Theft Auto

Konsoles.lv

Balstoties pēc videospēļu medija Kotaku informācijas, nākamais lielais projekts, pie kā strādā Rockstar Games ir jauna Grand Theft Auto spēle. Tā atrodas agrīnā izstrādes stadijā…

Jauno Grand Theft Auto spēli sākumā plāno izdot mazākā versijā, lai nākotnē spēli papildinātu ar jaunu saturu gluži kā GTA Online.

Iemesls iecerētajam plānam ir, ka Rockstar Games vēlas būt saudzīgāki pret darbiniekiem, lai viņi nestrādātu vairākas papildu stundas kā tas ir noticis vairākkārt iepriekš.

“Neilgi pirms Red Dead Redemption 2 izdošanas 2018. gadā, Rockstar dibinātājs Dans Hauzers (Dan Houser) intervijā ir minējis, ka viņš un viņa komanda nedēļā strādāja 100 stundas, lai pabeigtu spēli,” vēstī Kotaku.

Pastāv iespēja, ka nākamā Grand Theft Auto spēli neizdos uz PlayStation 4 un Xbox One, bet gan uz PlayStation 5 un Xbox Series X.

Avots: kotaku


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Nākamā Rockstar Games spēle būs Grand Theft Auto”

  1. Kas tad nu, Rockstar dabūja ierīt un beidzot zaudēja tiesu, par necilvēcisku atieksmi pret darbiniekiem, piespiežot steādat virstundas un morālo šantāžu atteikšanās gadījumā.

    1. Atminos, ka savulaik klausījos vienu no Levelup podkāstiem, kur Dāvis teica (pārfrāzēju): “Strādāt pie Rockstar Games būtu piz*ec”. Tagad saprotu, ko viņš ar to domāja 😀 .

  2. Tas ka naakamaa buus GTA speele jau pasham lielaakajam idiotam skaidrs un te nevajag nekaadu Kotaku informaaciju jo GTA tagad ir pirktaakaa speele pasaulee un R* vairs neko citu netaisiis.

    1. Ne gluži. Vēl kādu laiku atpakaļ baumoja, ka nākamā spēle no Rockstar būs Bully 2. Taču kā izrādās, visticamāk bus jauna Grand Theft Auto spēle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *