Apskats: Resident Evil 3 Remake – priecē un apbēdina vienlaikus

Konsoles.lv

Vairākas reizes spēlē jūsminājos un salecos sāvā dīvānā, jo Nemesis ir viens kārtīgs un bailīgs boss. Viņš mani biedēja, un sirdij lika pukstēt straujāk. Taču tajā pašā laikā videospēlē vīlos un bēdīgs domāju, kādēļ spēļu veidotāji Capcom ir sačakarējušas dažas lietas…

Pēc dažām nospēlētām stundām, es ātri vien savā skaidrajā prātā sapratu, ka Resident Evil 3 Remake nav kopija Resident Evil 2 Remake. Pat, ja spēle spēlējas vienādi un geimplejs ir stipri līdzīgs, spēļu veidotāji tomēr ir centušies to padarīt citādāku.

Asa sižeta mirkļi ir tas, kas Resident Evil 3 Remake stipri atšķir no Resident Evil 2 Remake

Sākot ar kameras izvietojumu, kur mūsu varonis vairāk atrodas kreisajā malā. Labākām kustībām un animācijām, kad varoņi pārvietojas un cīnās. Taču, it sevišķi, asa sižeta mirkļi. Tieši ar to Resident Evil 3 Remake atšķiras, kas piedāvā pilnīgu citu pieredzi.

Konsoles.lv

Tādēļ pārņēma sajūta, ka skatos asa sižeta filmu. Notikumi risinās ļoti plūstoši un man bija interesanti sekot līdzi stāstam. Katru reizi, kad beidzu spēli spēlēt, jau nākamajā dienā bija prātā galvenās varones Džilas skaistā seja un nervu kutinošie zombiji. Manī mājoja nemitīgā vēlme atgriezties spēlē un turpināt to rambāt.

Pēdējā laikā ar mani tā notiek reti, jo lielākoties spēles piedāvā nodrāztu geimpleju un stāstu izpildījumu, taču Resident Evil 3 Remake gadījumā spēj noturēt Resident Evil 2 Remake uzstādīto latiņu, tādējādi izbaudīju katru nolāpīto minūti zombiju pasaulē.

Diemžēl geimplejs neko jaunu neieviešs. Tāda pati šaušana un tādi paši zombiji

Diemžēl geimplejs neko jaunu neieviešs. Tāda pati šaušana un tādi paši zombiji, kuri uzvedas vienādi. Bija daži izņēmumi ar jauniem briesmoņiem, taču tas neglābj situāciju.

Konsoles.lv

Pamatīgi vīlos un biju bēdīgs zombiju slaktēšanā, jo Resident Evil 2 Remake zombijus patiesi vākt nost bija ievērojami un atbaidoši. Tur no rādībām krita gaļas gabali nost, varēja saskatīt orgānus. Taču šeit ar bisi to vairs nevar izdarīt, kā tikai vizuāli sacaurumot, izšķaidīt roku un galvu.

Resident Evil 3 Remake noteikti tev neliks vilties, ja tev patika iepriekšējā spēles Remake daļa

Mani priecē, ka šoreiz vizuāli personāži izskatās vēl dzīvīgāki. Sejas animācijas ir salīdzinoši labas, tikai retos mirkļos tās šķita neatbilstošas un savādas. Bet kopumā savā televizora ekrānā redzēju skaistus virtuālus cilvēkus uz kuriem tīkami skatīties – kā viņi runā, reaģē, pauž attieksmi un tā tālāk.

Konsoles.lv

Nebiju arī vienaldzīgs pret stāstu. To atainojums ir kvalitatīvs, taču vēlētos, lai naratīvs būtu vēl dziļāks un vēstījums piesātinātāks, jo nepameta sajūta, ka kaut kas trūkst īsfilmiņās un personāžu izpausmēs, lai nodomātu “bļāviens, kas par labu spēli, un kas par vienreizēju stāstu.”

Resident Evil 3 Remake noteikti tev neliks vilties, ja tev patika iepriekšējā spēles Remake daļa. Tā ir patīkama un atmosfēriska spēle ar baudāmu grafiku, ievērojamu bosu Nemesis, vizuāli skaistiem personāžiem, aizraujošu stāstu. Taču apbēdina fakts, ka geimplejā nav dižas izmaiņas un zombiju ievainošana ir kļuvusi mazāk ieverības cienīga.


Paldies par spēli saku psx.lv

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Resident Evil 3 Remake

8.5

Ja Resident Evil 2 Remake piedāvā izdzīvošanas sajūtas ar grūtām mīklām, tad Resident Evil 3 Remake piedāvā dziļāku stāstu ar vairākiem interesantiem sižeta pavērsieniem un raitāku geimpleju.

8.5/10

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *