Oskars reaģē: Assassin’s Creed Valhalla – kāda jēga no kinematogrāfiska treilera?

Konsoles.lv

Kam vispār interesē spēles kinematogrāfiskie treileri? Tā ir ilūzija, meli, laika tērēšana un sapņošana par to kā nav. Tā vietā Ubisoft varēja rādīt treileri no pašas spēles procesa, labākajā gadījumā geimpleju, nevis šo muļķīgo, mākslīgo, nekam nederīgo treileri…

Kad sāku skatīties video, gribēju uzspļaut ekrānam. Nu, ko jūs tur mums rādat! Es gribu zināt, kāda būs spēle. Kā tā patiesi izskatīsies. Bet skatos bezjēdzīgu murgojumu, kas no spēles neko neatklāj.

Nu labi, šo to tas mums vēsta. Spēles darbība risināsies vikingu laikā (8. līdz 11. gadsimtam). Viss ir drūms, tumš, vardarbīgs un nežēlīgs. Ja stipri iedziļināmies, tad var izdabūt laukā kādas interesantas lietas, piemēram, kādi būs pretinieki, cik precīzi ir atainota vēsture, atmosfēra, vizuālā puse un ko beigu beigās varam sagaidīt.

Taču es to visu nevaru uztvert nopietni. Neticu nekam, ko atklāja treileris. Tādēļ aizmirsu redzēto, un gaidīšu reālu geimpleju vai treileri, kas ataino spēles darbību reālā laikā.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs. Mani var atbalstīt caur (patreon.com/konsoles)

3 thoughts on “Oskars reaģē: Assassin’s Creed Valhalla – kāda jēga no kinematogrāfiska treilera?”

    1. Andri, man jau arī tīkami acis palutināt pret skaistām lietām, taču šajā gadījumā, uzskatu, ir muļķīgi rādīt video, kas reāli par spēli neko nevēsta. Atliek gaidīt geimpleju 7. maijā uz Xbox Series X, tad varēs saprast kas un kā.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *