Ubisoft nākamnedēļ rādīs Assassin’s Creed Valhalla next-gen grafiku uz Xbox Series X

Konsoles.lv

Ubisoft savā tviterī ziņo, ka 7. maijā būs redzams Assassin’s Creed Valhalla geimplejs uz Microsoft nākamās paaudzes konsoles Xbox Series X. Pasākumā varēsim vērot, kā izskatīsies next-gen grafika…

“Mēs esam priecīgi atklāt, ka Inside Xbox pasākumā rādīsim pirmo ieskatu Assassin’s Creed Valhalla spēles procesā,” Ubisoft vēsta tviterī.

Spēli plāno izdot šī gada beigās uz PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, Stadia un PC.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “Ubisoft nākamnedēļ rādīs Assassin’s Creed Valhalla next-gen grafiku uz Xbox Series X”

  1. Laikam šī būs pirmā reize, kur reāli redzēsim geimpleju nākamās paaudzes spēlei. Jā, pati pirmā spēle Hellblade 2 demonstrēja next-gen grafiku, bet nevienam nav nojausmas, vai tas patiesi tika rādīts reālā laikā. Taču Assassin’s Creed Valhalla iespējams būs īsts, pilnīgs ieskats Xbox Series X grafikas iespējās.

  2. Šo es jau sen gaidu, redzēt kādu spēles video. Tad, kad pirmo reizi baumās izdzirdēju, ka Assassins būs vikingu laikmetā, tas mani jau tad iepriecināja un cerēju, ka baumas arī apstiprināsies.

  3. Viss kaa jau parasti ar Ubisoft.Sasola briinumus bet kad speele iznaak taa izraadaas meesls un neviens to nepeerk. Pashi jau to saprastdami paarceela vairaakas speeles kuraam driiz jau bija jaaiznaak.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *