Cyberpunk 2077 spēlē varēs mainīt dzimumorgānus

Konsoles.lv

ESRB organizācija, kas vērtē videospēles, nosakot to vecumu ierobežojumu, atklāj, ka Cyberpunk 2077 personāžiem varēs mainīt krūšu, pēcpuses un dzimumorgāna izmērus…

“Spēlētāji varēs izvēlēties cilvēka dzimumu, un mainīt šī cilvēka izskatu, kā arī to krūšu, sēžamvietas, un citas ģenitālijas lietas.  Turklāt spēlētājs var piedalīties dažādās seksuālās aktivitātēs ar citiem personāžiem un prostitūtām,” vēsta ESRB.

Tikmēr Austrālija (Australian Classification Board) spēli novērtējusi ar ierobežojumu 18+, atklājot, ka spēlei ir seksuāls saturs, milzīga vardarbība, asinis, lamu vārdi.

Viens no Cyberpunk 2077 dizaineriem faniem tviterī izteicās: “Tu esi pārsteigts? Mēs te nejokojam.”

Avots: ESRB


Iepriekšpasūti Cyberpunk 2077 (57.99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

4 thoughts on “Cyberpunk 2077 spēlē varēs mainīt dzimumorgānus”

  1. Es nezinu, vai kāds pamanīja, taču virsrakstā biju uzrakstījis ar jēgu, ka Cyberpunk 2077 spēlei varēs mainīt dzimumorgānus, nevis “spēlei”, bet “spēlē” 😀 😀 😀 . Kam negadās 🙂 .

  2. Viss kā pa reālo dzivi, kas notiek pasaulē.. 😀
    Interesanti, lidz kādam izmēram varēs izmantot tos krūšu implantus? 😀

    1. Labs jautājums. Interesanti, kā ar pārējām ģenitālijām? 😀

      Tas viss liek noprast, ka Cyberpunk 2077, iespējams, piedāvās detalizētāko personāžu veidošanu kāda bijusi videospēlēs, kur teju vai katru cilvēka daļu varēs mainīt.

  3. Redzēs, kā tas viss būs realizēts, jo lidz šim, šajā “lauciņā” gadiem nekas nebija mainījies. Pa lielam, parūkas, miesas uzbūve, ādas tonis un viss.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *