Oskars reaģē: The Last of Us Part II stāsta treileris – man ir slikta priekšnojauta!

Konsoles.lv

Pirmo reizi skatos treileri – labi, būs brutāli. Otreiz skatos, diezgan drūmi un traki. Trešajā reizē – velns parāvis, vai tas tiešām notiks?…

Atzīšu, ka treileri gaidīju. Šķiet, ka The Last of Us Part II ir patlaban vienīgā spēle, ko vispār gaidu. Taču, skatoties treileri līdz pēdējai minūtei, īsti nevaru saprast – priecāties vai raudāt.

Spriežot pēc treilera dziļā muzikālā pavadījuma, ir skaidrāks par skaidru, ka spēle būs ļoti drūma un brutāla. Tik drūma, ka uz dažu spēlētāju mēlēm var atstāt riebīgu pēcgaršu.

Man ir nojausma, ka viss būs pakaļā. Un šķiet, ka zinu, kas spēlē notiks, tomēr vēlos atturēties no spekulācijām, jo, varbūt mana intuīcija ir pareiza, un pēc tam kāds neapmierināts nāks pie manas mājas durvīm ar izkaptu rokās klauvēties.

Taču vienu lietu atzīmēšu, bet tā ir tikai mana interpretācija. Šķiet, ka Džoels ir savārījis ziepes, jo video 1:37 minūtēs viņā var saskatīt vainas apziņu – izdarījis ko tādu, ko Ellija nevar piedot. Piedevām viņš video sākumdaļā izteicās: “Es zinu, ka tu vēlies, lai lietas būtu citādāk. Es vēlos, lai lietas būtu citādāk. Bet tā nav.”

Beigu beigās treileris man neiedeva devu, lai es gribētu vairāk gaidīt šo spēli. Tā vietā, tas man sagādāja neitralitāti un neskaidrību uz jautājumu “vai patiesi notiks tas, kā pašlaik esmu iztēlojies?”… Un ja tā, tad būs interesanti redzēt, kā geimeru uz to reaģēs. Un ja nē, vienalga ir sajūta, ka nekas labs nebūs.


Iepriekšpasūti The Last of Us Part II (57.99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *