“PlayStation 5 SDD ir tālu priekšā jaudīgiem datoriem,” saka Epic Games izpilddirektors Tims Šveicejs

Konsoles.lv

Pēc Unreal Engine 5 atklāšanas, kas dod iespēju ieskatīties, kā potenciāli izskatīsies nākamās paaudzes spēles, Tims Šveicejs atzīmē, ka PlayStation 5 SDD uzglabāšanas tehnoloģija ir krietni soli priekšā labākajiem datoriem SDD variantiem…

“Tas ir ļoti satraucoši, kā konsoļu tirgus virza datora tirgu,” stāsta T. Šveicejs.

Martā, The Road to PS5 digitālajā pasākumā, PlayStation 5 inženieris Marks Sernijs atklāja, ka jaunās konsoles SDD mērķis ir nodrošināt joslas platumu 5GB sekundē. Tikmēr PlayStation 4 konsoles HDD darbojas 50 – 100 MB/s sekundē.

T. Šveicejs atklāj, ka PlayStation 5 grafiskās iespējas ir apjomīgi augusi, salīdzinot ar iepriekšējām PlayStation paaudzēm. Pasakoties PlayStation 5 jaudai un atmiņai, tās spēs nodrošināt virtuālajā pasaulē lielāku detalizācijas atainojumu, kad spēlētājs pārvietojas no vienas lokācijas uz otru.

Viņš arī norāda, ka videospēles, kas darbosies uz jaunā Unreal Engine 5 – rēala laika apgaismojums un virtualizētā ģeometrija strādās uz visām nākamās paaudzes konsolēm.

Avots: ign


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

5 thoughts on ““PlayStation 5 SDD ir tālu priekšā jaudīgiem datoriem,” saka Epic Games izpilddirektors Tims Šveicejs”

  1. Man šķiet, ka šī ir pirmā reize, ka konsole var lepoties ar tehnoloģisku sasniegumu pār PC 😅 .

 1. Grozies ka gribi un kaut ari es pats uzskatu PC par grabažām, bet konsole nebūs soli priekšā ar savu SSD labam PC spēļu iespējām.
  Visi šie uzlabojumi ar Ps5 tas ir labi starp konsolem, konsoļu spēlēm, bet ne salidzinājumā ar PC .
  Mans iespaids par Oskara rakstiem, pa Ps5 “next-gen”, tā ir tikai tāda kā ilūzija.

  1. Taisnība, Andri, viss ir ilūzija 🙂 . Tai skaitā es un tu 😀 😀 …

   Grozi kā gribi Andri, bet tas ir fakts, ka SDD PS5 izceļas PC vidū. Protams, ka datoru jaudu nevar salīdzināt, jo ir neskaitāmi datora veidi, bet konsole tikai viena. Taču priecē, ka konsoles spēj arī demonstrēt savus tehnoloģiskos sasniegumus. Ne velti T. Šveicejs piebilda:”Tas ir ļoti satraucoši, kā konsoļu tirgus virza datora tirgu”.

   1. Vai tas izceļas, to ne es ne Tu nezinam, jo mums par to zināšanas ir tuvu nullei, balstamies tikai uz marketinga trikiem. 🙂
    Mūsdienu pieredze rāda, ka ne vienmēr jaunās tehnaloğijas attaisno sevi, vai sniedz to, uz ko ceram.
    Katrā ziņā laiks rādīs, nemet kreņķi, gan jau būs labi, pats jau es ari ceru uz jūtamiem uzlabojumiem, ne tikai ciparos uz papira. 🙂

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *