“Stāstu, kādu mēs radam, ir iespējams tikai videospēlēs,” stāsta The Last of Us Part II direktors Nīls Drakmens

Konsoles.lv

“Spēlētājs iejūtīsies Ellijas ādā. To, ko viņa piedzīvo, to spēlētājs piedzīvos. To, ko viņa jutīs, to tu jutīsi,” saka N. Drakmens…

Kā atzīmē N. Drakmens, tad viss sākas ar stāstu izveidi. Pēc tam, kā šo stāstu var vēstīt caur sistēmām, lai spēlētājs izjustu izdzīvošanas sajūtu. Piemēram, kā spēlētājs var izmantot sev apkārt esošos resursus – katru lodi, alkohola pudeli un citas lietas, kas radītu nepārtrauktu cīņu par savu dzīvību.

“Ellija augumā ir krietni mazāka nekā Džoels. Kā mēs varam spēlētājam likt izjust, ka viņš nav stiprākais konkrētajā situācijā, bet vēl joprojām piedāvātu izaicinājumu izdzīvot, cīnoties ar pretiniekiem, kuri ir lielāki par tevi,” saka N. Drakmens.

Spēles līdzdirektors Antonijs Ņūmens atklāj, ka spēles pasaule būs krietni plašāka un citādāka nekā pirmajā The Last of Us. “Mēs radījām līmeņus, lai nerastos priekšstats, ka tā ir speciāla vieta cīņai. Speciāla vieta, kura domāta vienkāršai izpētei, bet gan vietu, kas šķiet īsta un dabiska.”

Tā rezultātā pastāv iespēja, ka spēlētāji var palaist garām vairākus stāsta mirkļus spēlēšanas gaitā. “Un tā ir unikalitāte, ko piedāvā videospēles. Cīņas un momenti, kas notika ar mani ir tādēļ, ka es tos atklāju. Es šo vietu uzgāju,” klāsta A. Ņūmens.

“Tev ir liela saikne ar stāsta galveno varoni Elliju, jo ar viņu kopā izdzīvo vēstījumu, kur pieņem savus lēmumus. Un šie lēmumi atainojas spēles procesā. Man priecē, ka spēlē mehānikas spēj to nodrošināt,” piebilst A. Ņūmens.

The Last of Us Part II iznāks 19. jūnijā uz PlayStation 4 konsoles.


Iepriekš pasūti The Last of Us Part II (57,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

5 thoughts on ““Stāstu, kādu mēs radam, ir iespējams tikai videospēlēs,” stāsta The Last of Us Part II direktors Nīls Drakmens”

  1. Pastāstīts jau ir skaisti, bet ceru, ka tas viss nebūs lezbiešu atriebības stāsts, kā baumo internetā.

    1. Andri, jau The Last of Us Part II 2018. gada geimpleja video ļāva noprast, ka Ellija šķietami ir homoseksuāla. Tiesa, tas radīja faniem dažādas reakcijas. Bet man vairāk interesē Džoels spēlē 🙂 . Ceru, ka būs iespēja arī ar viņu paspēlēt.

  2. Man Drakmen tas tavs staasts ir pie kaajas jo man interesee tikai action.Es piemeeram visaas speelees kur tas iespeejams visas cutscenes neskatos vispaar un spiezhu skip.😜😜😜

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *