Konsolisti vērtē: SnowRunner

Konsoles.lv

“Labākais bezceļa simulators, kāds jebkad ir spēlēts,” saka Konsoles.lv foruma lietotājs jaunais

Foruma lietotājs jaunais saka:

Labākais bezceļu simulators, kāds jebkad ir spēlēts. Fizika strādā brinišķīgi, it sevišķi, kā ceļa apstākļi ietekmē auto. Tā ir visa spēles burvība.

Spēles būtība ir nogādāt dažādas kravas no punkta A uz punktu B, un ceļa laikā pārvarēt šķēršļus. To visu papildina ļoti smuka un dzīva apkārtējā vide, sākot ar putnu čivināšanu mežos, beidzot ar baznīcas zvaniem tālumā.

Nepatika scout vadāmība, jo tā ir pārāk asa, bet ātri pieradu un nesaskatīju tajā problēmu. Taču jāatzīmē, ka spēlē arī ir daudz gļuki. Piemēram, met laukā no spēles. Vērtēju 9,5/10.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Kopumā esmu ļoti apmierināts. Spēle ir gara un ieskaitot DLC saturu – būs vēl garāka. Pateicoties Konsoles.lv foruma lietotāju atsauksmēm, nopirku šo spēli un nebiju tā aizrāvies ar spēli ilgu laiku atpakaļ. 90. gados bērni iespējams atcerēsies spēles “Далнабоишик 1/2” tad nu, šī spēle savā ziņā ir kas līdzīgs.

Vērtēju uz 9/10, bet, ņemot vērā, kāds ir mans kopējais progress, tad pietrūkst priekš manis kāds spēles ielāps, kas atrisinātu un uzlabotu esošās nepilnības. 4K tekstūras papildinājums vispār būtu bomba.

Foruma lietotājs Rapaks saka:

Par spēles fiziku jāpiekrīt pārējiem foruma biedriem, jo tur var izstrādātājiem ievilkt lielo plusiņu. Sākot jau ar akmeņiem, dubļiem un upēm, kur mazākais novērsiens no ceļa var maksāt lielu kļūdu. Līdz ar to daudz laiks pazaudēts.

Spēlējot vienspēlētāja režīmu, ir sajūta, ka atrastos kaut kādā pasaules nostūrī, kura tikko pārcietusi apokalipsi, jo pa visu spēles laiku tu esi pilnīgi viens pats bez jebkādas civilizācijas vai satiksmes plūsmas apkārt.

Kopumā spēle ir superīga, ja vēlies iejusties kravas automašīnu šofera ādā. Vērtēju 8.5/10

Foruma lietotājs RR04 saka:

Beigās ne šis, ne tas. Tāds ETS offroad versija vien ir. Brauc, ved, savieno lietas, atklāj jaunus auto, tas arī viss. Principā visā spēlē dari vienu un to pašu. Fizika ir kruta, bet ātri vien apradu un tagad liekas, ka viss ir tā, kā tam jābūt. Kaut kas tomēr pietrūkst, lai teiktu, ka spēle ir bomba.

Gļuku gan daudz. Nevar degvielu uzpildīt kravas auto, garāžā aizķeros tā, ka neko nevar izdarīt. Braucot pāri atsevišķiem tiltiem, kamerā kaut kas nozibsnī un tā tālāk.

Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par SnowRunner un SnowRunner tēmas sadaļā. Snowrunner iznāca 28. aprīlī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.


Pasūti SnowRunner (49,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Konsolisti vērtē: SnowRunner”

  1. Vēl dažas dienas un būs jau mēnesis pagājis, ka tikai šo spēlēju. Palikās dažas misijas un spēle būs iezieta, viss izdarīts, ko vien tik varēja aizvest un atvest, atrast. ;D

    1. Ar to platīnu, nu nez, varbūt… Kādas septiņas trofejas vēl pietrůkst, bet dažas trofejas ir tik MUĻĶĪGAS, ka pat negribas tās izpildīt. Ņemot vērā arī to, ka pat tās nav nekādīgi saistītas ar spēles uzevumiem un spēles progresu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *