The Future of The Gaming demonstrēs PlayStation 5 videospēles potenciālu

Konsoles.lv

“Videospēles, kas iznāks uz PlayStation 5 atainos labāko, ko spēj piedāvāt gan lielās, gan mazās inovatīvās spēļu studijas. Viņi smagi strādā, lai parādītu konsoles potenciālu,” saka Sony Interactive Entertainment prezidents Džims Raiens…

4. jūnijā plkst. 23.00 pēc Latvijas laika norisināsies The Future of The Gaming pasākums, kurā atklās PlayStation 5 videospēles. Digitālo pasākumu varēs skatīties caur PlayStation YouTube vai Twitch kanālu.

Dž. Raiens pats atzīst, ka pasākums būs neierasts, un ņemot vērā šī brīža apstākļus, ir nācies domāt citādāk, kā šoreiz pasniegt cilvēkiem šovu digitāli nevis klātienē.

“Šovs ilgs aptuveni stundu. Taču pēc to noskatīšanās, mums tev būs vēl daudz ko rādīt un atklāt,” piebilst Dž. Raiens.

Avots: blog.playstation


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “The Future of The Gaming demonstrēs PlayStation 5 videospēles potenciālu”

    1. Man liekas, ka neesmu pat pusceļā 😀 . Taču, lai arī spēlēju The Last of Us Part II, tas nenozīmē, ka Konsoles.lv nav citu darbu. Jāspēj visu apvienot 🙂 .

  1. Lākak lai sākumā saved kārtība pēdējo update, dēļ kura nestrādā youtubes aplikācija un tad lai prezentē savu “nextgen”.
    Ceru, ka ar Ps5 tādu probkēmu nebūs, jo Ps4 paliek jau pa mēslu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *