Oskars reaģē: jaunā Fast & Furious videospēle liek saķert manu skūto galvu

Konsoles.lv

Geimplejs iznācis. Video skatīšanās laikā trīs reizes ar plaukstu uzsitu pierei. Ko pie velna es redzēju?…

Es nevaru noskatīties video otru reizi. Tās ir sāpes un mocības, jo spēles geimplejs izskatās ļoti prasts un vienkāršs, ka man nav nekādas vēlmes to iemēģināt, pat ja man būtu tāda iespēja.

Fast & Furious ir veiksmīga un ievērojama filmu sērija, taču videospēle diez ko pēc tāda neizskatās. Grafika, fizika un viss spēles process izskatās pēc iepriekšējās paaudzes. Tehniski spēle salīdzinājumā ar citām uz PlayStation 4 un Xbox One stipri atpaliek.

Dialogi ierunāti ļoti neveikli un neprasmīgi. Balss tonis un tembrs pilnībā neatbilst attiecīgajai situācijai, piemēram, kad braucēji cenšas apturēt vienu lielu transportlīdzekli – pārlieku vienkārši un nedabiski runā, izņemot raupjo Vina Dīzela balsi. Tas ir pietiekami pārliecinošs, lai ausu bungādiņās nerastu nekādas šaubas.

Mašīnu vadāmība ir briesmīga. Apšaudes un sprādzieni ir briesmīgi. Spēle šķiet briesmīga. Un vai tajā vispār ir sakarīgs stāsts? Nezinu, kam ir jānotiek, lai spēle pierādītu manam teiktajam pretējo.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

2 thoughts on “Oskars reaģē: jaunā Fast & Furious videospēle liek saķert manu skūto galvu”

  1. Kad Playstation Latvija tev sho speeli par briivu iedos un veel gribees lai raksti review tad buus jautri.😜😜😜😜😜

  2. Jā, šis tiešām neizskatās diez ko labi. Bet taisnības labad arī visa FF filmu sērija nevienā brīdī nav izskatījusies diez ko labi (es šeit nerunāju par ieņēmumiem, kas izskatās pat ļti labi). Viena no galvenajām mērķauditorijām filmai ir +/- tikko puberitātes vecumu sasnieguši tīņi, domāju, viņi arī varētu pavilkties uz spēli.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *