Oskars reaģē: Cyberpunk 2077 spēles relīzi atkal pārceļ, un man nāk smiekli

Konsoles.lv

Pļauju zāli, un sētas otrā galā kaimiņš mani sauc “Oskar!”. Es atbildu: “ko vajag?”. Kaimiņš roku vicinādams saka: “Šie pārceļ relīzi spēlei Cyberpunk 2077″…

Cyberpunk 2077 tagad iznāks 19. novembrī nevis 17. septembrī kā iecerēts. Ja nemaldos, tad šī ir trešā reize pēc kārtas, ka spēli pārceļ. Tas ir nopietni?

Man pārņēma gardi smiekli, lasot spēļu veidotāja CD Projekt Red paziņojumu tviterī: “Tie, kas mūs pazīst kā spēļu izstrādātājus, zina, ka mēs neizdodam spēli iekams tā nav pilnībā gatava.” Nu, bļāviens, tad nedariet zināmu konkrētu spēles datumu, kad spēle iznāks. Var vienkārši teikt “videospēle iznāk 2020. gadā”, un viss.

Tā vien gribas domāt, ka CD Projekt Red vēlas pakacināt fanus, lai viņos radītu lielāku interesi par spēli. Lai gaidas augtu tiktāl, ciktāl viņi vairs nevar izturēt un jūk prātā. Savādi, šķiet, ka esmu jau sajucis prātā.

Ne velti saka “labs nāk ar gaidīšanu.” Taču, būsim atklāti, tās visas ir blēņas. Arī Naughty Dog vairākkārt pārcēla relīzi spēlei The Last of Us Part II ar aizbildinājumu “ir vajadzīgs laiks, lai noslīpētu nepilnības”. Bet, spēlējot spēli jau maija beigās, es saskatīju rupjas kļūdas grafikā. Sazin, kā viņi ir labojuši tās kļūdas. Un diez vai Cyberpunk 2077 būs izņēmums.

Saprotams, ka novembris varētu būt skaistāks laiks priekš CD Projekt Red. Kā nekā, tuvojas Ziemassvētki, dāvanu laiks, un lielāka nauda apgrozās. Klīst baumas, ka tieši ap šo laiku videospēle iznāks arī uz PlayStation 5 un Xbox Series X. Laikam nebūs jāgaida vesels gads, lai spēli spēlētu uz jaunajām konsolēm. Varbūt tas ir iemesls, kādēļ spēli pārcēla.


Iepriekšpasūti Cyberpunk 2077 (57,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

11 thoughts on “Oskars reaģē: Cyberpunk 2077 spēles relīzi atkal pārceļ, un man nāk smiekli”

 1. Cik var piesieties tiem speelju iznaakshanas datumiem.Nu nevajag saakt gaidiit speeli jau pus gadu pirms iznaakshanas. Gaidi nedeelju pirms un nebuus te jaasmiiknjaa un jaaraksta te bezjeedziigi rakstinji.

  1. Runa nav par to, ka nevajag gaidīt spēli, bet gan par to, ka spēļu veidotāji atklāj konkrētu izdošanas datumu, bet tad pārceļ, un to dara atkārtoti. Ir teiciens “kādēļ solīt, ja nevar izpildīt”. Vai tas nav bezjēdzīgi?

   1. Man liekas ka nevajag pazinjot vispaar kaut kaadu konkreetu datumu jo tad vinju nevar izlaist aatraak.Es piemeeram pirms nedeeljas pre-orderoju Nascar Heat 5 kursh iznaak peec trijaam nedeeljam bet speeli jau vakar vareeja predownielaadeet kaa pabeigtu speeli.Un iznaak ka man tagad jaagaida triis nedeeljas speeli kura ir gatava tikai taapec ka tika pazinjots iznaakshanas datums nepadomaajot ka speeeli pabeigs aatraak.Vai tas nav veel bezjeedziigaak?

 2. Saprastu vēl, ja tas pa retam gadītos kādai no studijām un reizi tikai pārliktu, tad jau arī ticētu, ka nepaspēja uzpulēt un spēli parlika.
  Bet ņemot vērā, ka tas ir katrai studijai, katrai spēlei un bieži pa vairākām reizēm, neticu ka viņi tur ko pulē.
  Visi tie oficiālie studiju posti, “ka mēs daram visu, lai faniem būtu un ar solijumiem”, tas viss ir muļķības.

 3. Ehh, sūdīgi
  Domaju izdevēji release date nosaka maksimāli optimistisku, lai savāktu pēc iespējas ātrāk naudu no preorder un, ja nu gadās sūdi, tad datumu pārceļ. Haips ir liels un atrunas, ka tas viss ir, lai spēle būtu labāka strādā(nav jau melots visticamāk). A neiekļaušanās termiņos jau ir normāla parādība. Pirkt Preorder pēdējā brīdī šo slimību izārstētu.

  1. Pēc šī visa, es arī lauzīšu ilgadīgo tradīciju ar preoder un veikšu preoder spēlēm uz nākotni nedēļu pirms spēles realīzes.

 4. Kāpēc vīspar jāveic pre-order? Lai saņemtu bezjedzīgo DLC? Nav tā ka spēles daudzums būs ierobežots, ja nu nedabusi day one, tād vēlāk būs day two, day three… Manuprāt nu parcela datumu nu tād ok, pofig, go get some pussy. Tik un tā ir ko darīt dzīvē, ir citas spēles, online spēles, neredzu problēmas!

  1. Kādam tie bonusi ir bezjēdzīgi, kādam ne.
   Cepiens ir tīri pēc analoģijas- es pasūtu laicīgi pirms karstuma kondišku iveikalā, kur norādīts, ka to piegādās pēc 2 nedēļām, bet pēc 2 nedēļām iveikals dod ziņu, ka tomēr viņu loģistika nekam neder un kondiška būs jāgaida vēl 2 nedēļas. Visi, protams, dzīvi, bet sāpīte paliek. Naudiņu paņem, bet prece kur?

   1. Nu lai dabūt šo trofeju ir jāpabeidz daudz side missions, uztvēr to ka spēli. Bet “no microtransactions” 😀😀😀

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *