Geimplejs: The Last of Us Part II – izdzīvošana par katru cenu

Konsoles.lv

Nosit cilvēku ar trubu. Seja sakropļota un asiņaina. Asinis pa muti tek laukā. Nosistais cilvēks vēl rīstas un ievelk pēdējos elpu vilcienus. Tik brutāla un nežēlīga ir The Last of Us Part II videospēle…

The Last of Us Part II iznāca 19. jūnijā uz PlayStation 4.


Paldies par spēli saku PlayStation Latvija un Ogilvy

Pasūti The Last of Us Part II (57,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

4 thoughts on “Geimplejs: The Last of Us Part II – izdzīvošana par katru cenu”

 1. Geimplejs 21.juunijaa?Nesmiidini mani bet varu tev pachuksteet ka tiem kas gribeeja redzeet speeli to visaa garumaa vareeja saakt skatiities jau 18.juunijaa taa ka tu esi atpalicis par dazhaam dienaam.Pats es paskatiijos krieva Gideona walkthrogh kaadu stundu un sapratu ka man taa speele nepatiik jo ir paaraak daudz stealth un visaadas muniicijas mekleeshanas un vaakshanas un zhaavaajoties beidzu skatiities pie reizes nopriecaajos ka mana priekshnojauta par sho speeli izraadijaas pareiza.😜😜😜😜😜

  1. 1. Kāds iemesls pukstēt?
   2. Spēlēt spēli un skatīties kā cits to dara ir divas dažādas lietas.
   3. Tev liekas, ka tie kas nopirka spēli nožēlo? Atklāšu noslēpumu – nenožēlo!
   4. Tā Tava priekšnojauta ir Tevis paša izdomāta. Tu nevēlējies kļūdīties nopērkot spēli, tādēļ tagad izdomā aizbildinājumus, kas Tev spēlē it kā nepatīk, lai sev pateiktu, ka izdarīji pareizu lēmumu. Atvaino, bet tu vienkārši nespēj sev atzīt, ka tomēr vajadzēja spēli iegādāties.

   1. 1)Oskars gan kunkst ka speelju izstraadaatji paarcelj iznaakshanas datumus un nepilda soliito bet pats taa arii dara jo gan apskatu soliija atraak gan video.2)Labaak saakumaa paskatiities nekaa nopirkt taadu meeslu kaa shis3)Ja es buutu nopircis tad nozheelotu par tevi nezinu4)Atvaino bet es priecaajos ka man nebuus 30 h jaasezh pie shii meesla5)Man jau nemaz nav PS4 taa ka prieks ir veel divreiz lielaaks ka shii speele nav uz Xbox One.

    1. 1. Vienīgais ar ko Tevi var apsveikt ir ar spēja trollēt. 2. Tu ieejot sieviešu veikalā arī komentē, kas tur ir mēsls un kas nē?
     3. Kas Tev liek pirkt spēles? Kas Tevi piespiež spēlēt entās stundas?
     4. Vienkārši ja nav ko konstruktīvu pateikt, tad priekškam veltīt savu dārgo laiku primitīva viedokļa “tas ir mēsls” paušanai?

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *