Nākamās paaudzes spēles uz PlayStation 5 un Xbox Series X varētu maksāt 70 EUR

Konsoles.lv

Videospēļu izdevējs 2K Games oficiāli ir paziņojuši, ka jaunā NBA 2K21 spēle uz PlayStation 5 un Xbox Series X maksās 69,99 ASV dolārus (Europā varētu būt ap 70 EUR)…

“Mēs uzskatam, ka mūsu norādītā spēles cena nākamās paaudzes spēlei NBA 2K21 ir atbilstoša produkta kvalitātei,” stāsta viens no 2K pārstāvjiem.

“Mēs esam pārliecināti par NBA 2K21, kas vizuāli atainos nākamās paaudzes konsoles jaudu, un esam atbildīgi par tās kvalitāti, kādu sniegsim spēlētājiem. Jau tuvāko mēnešu laikā mēs jums atklāsim vairāk informācijas.”

Jau kopš 2005. gada, kad iznāca Xbox 360 un gadu vēlāk PlayStation 3, videospēles vidēji maksā 60 ASV dolārus kā patlaban uz PlayStation 4 un Xbox One. Taču sākot ar PlayStation 5 un Xbox Series X ēru, spēles var kļūt dārgākas, kuru cena varētu būt ap 70 ASV dolāriem.

Avots: digitaltrends, theverge


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

13 thoughts on “Nākamās paaudzes spēles uz PlayStation 5 un Xbox Series X varētu maksāt 70 EUR”

 1. >Mēs uzskatam, ka mūsu norādītā spēles cena nākamās paaudzes spēlei NBA 2K21 ir atbilstoša produkta kvalitātei

  Vai tiešām 2k visus pārsteigs ar to, ka izņēmuši microtransactions? Protams, ka nē.

 2. Manuprāt 70€ ir parak liela summa par videospēli. Īpaši par 2K21, 2K22, 2K23.. tipa spēlēm. Katru gadu tas pats, bet savadaks. Bet nu ja ir klients, tād kāpēc gan ne. Galu galam tas ir biznesa nozarē kura tagad dod vairāk peļņas neka kino un muzika kopā, līdz ar to atbalstu izstrādātajus nopelnīt tik daudz cik iespējāms.

  Man diemžel pazuda interese videospēlēm, saviem bērniem par 70€ es spēles točno nekad nepirkšu. 55€ ir absoluts maksimums.

  1. Pepeyoshi, arī es par to neesmu stāvā sajūsmā. 70 EUR par spēli liek jau kārtīgāk apdomāt, vai tiešām vēlos videospēli iepriekšpasūtīt, vai pirkt iznākšanas dienā, vai tomēr nogaidīt, kamēr spēles cena kritīsies. Un, ja spēlē maksās 100 EUR, tad diez vai to pirkšu. Un ja pirkšu, tad mana spēļu kolekcija stipri sarūks, jo izvēlēšos tikai tās spēles, kuras ļoti, ļoti gaidu, piemēram, jauno GTA 😀 .

   1. 100% piekrītu. Par tīk lielu summu es 100 reizes padomāšu. Pre-order netaisīšu točno.

    Tava gadijumā, tas dalēji tavs darbs, hobbijs un “passion” ar to tomēr jarēķinas. Improve your skills un drīz spēles tev būs piedāvātas par brīvu! :))

    1. Tas tikai liek domāt, ka baumas par to, ka Rockstar Games ir sākuši veidot GTA 6 ir bijušas aplamas. Nu, labi, varbūt idejas virmoja Rockstar studijās, bet reāla izstrāde noteikti ir sākusies tikai pavisam nesen, lai spēli izdotu uz PlayStation 5 un Xbox Series X. Un tad gadu vēlāk uz PlayStation 6 un nākamā jaunā Xbox 😀 .

 3. Dzirdēju baumas, ka varētu ta cena būt pat lidz 100 dolāriem pa AAA spēli.
  Katra ziņā, ja jau varam nopirkt Ps5 vai Xkasti pa 500-600€ un vēl apgreidot to ar kādiem aksesuāriem, tad jau arī spēles pirksim pa 70€.
  Pirmos menešus papukstēs un viss, spēlēs tālāk.

  1. Gadijumā cena bus 100€ par spēli es personīgi sev labak nopirkšu jaudīgu PC un vilkšu single player spēles no torrentiem, multiplayer braukšanas spēles pirkšu Steam ar atlaidi.

    1. Nu kam tas svarīgs tad piekrītu, bet arī japiekrīt tam ka pēc laika arī PS eksluzīvi iznāk uz PC.

 4. Ja PSN turpmāk rīkos aktīvi savus deals & offers, tad uztraukumam nav pamata. Neesmu preoderists un nekad neesmu pircis spēli pilnā cenā. Vienmēr esmu bijis pacietīgs un rēķinājos vienmēr uz atlaidēm, ko piedāvā PSN.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *