Spider-Man: Miles Morales uz PlayStation 5 darbosies ar 4K izšķirtspēju un 60 kadriem sekundē

Konsoles.lv

Spēļu kompānija Insomniac Games ziņo, ka jaunākā Spider-Man videospēle uz PlayStation 5 piedāvās Performance Mode, kas ļaus spēli palaist uz 4K izšķirtspēju un 60 kadriem sekundē…

Videospēļu medijs IGN lēšs, ka Performance Mode no grafikas izņems vairākas lietas laukā, piemēram, Ray Tracing, lai spēle darboties uz 4K un 60 kadriem sekundē.

Savukārt Standard Mode, iespējams, piedāvās vairākus efektus un lielāku jaudu, kas ietekmēs kadru skaitu. Tādēļ spēlētājiem būs iespēja izvēlēties starp diviem grafikas režīmiem – lielāks vai mazāks kadru skaits.

Avots: ign


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

14 thoughts on “Spider-Man: Miles Morales uz PlayStation 5 darbosies ar 4K izšķirtspēju un 60 kadriem sekundē”

 1. Tikai maza piebilde, lai to visu labumu dabūt uz ekrāna, jābūt TV ar jauno HDMI 2.1 standartu, kas atbalsta VRR un eARC.

  1. Andri, cik noprotu, lai tu redzētu 4K un 60 kadru skaitu uz sava televizora ekrāna, ir nepieciešams speciāls HDMI vads?

   1. Ar pliku kabeļi vien nepietiek, bet zinu to, ka Ps5 HDMI izeja būs 2.1 un tam pretī vajag TV vai monitoru ar HDMI ieeju 2.1.
    TV atsevišķiem modeļiem šis standarts sākās ar 2019 gada modeļiem. Visi TV kuru ir ar esošo standartu 2.0 neatbalstīs visus Ps5 labumus.

    1. Andris beidz te dezinformēt tautu, te runa ir par 4K un 60fps, nevis 2.1 HDMI, kas atbalstītu 120hz.
     Ar esošiem 4K TV modeļiem un 2.0 HDMI bez problēmām spēļu izstrādātājiem ir iespēja taisīt spēles ar 4K un 60fps kā tas notiek jau tagad uz PS4 Pro un Xbox X, to nedara tāpēc ka esošās konsoles dzelži nespēj pavilkt, ar PS5 tas būs iespējams. Jā, protams HDMI 2.1 ir next big thing, bet atkal – šis posts un Spider man 4K@60fps nav nekāda sakara ar 2.1 HDMI un esošais standarts to atbalsta

   1. Ne jau tā pat vien pats Sony nolika standartu konsolei HDMI 2.1.
    Skaidra lieta, kā arī bildi rādīs uz vecās omes plazmas TV, bet jautājums cik viņa būs ierobežota…

    1. Īsumā
     HDMI 2.0 – līdz un ieskaitot 4K60FPS
     HDMI 2.1 – virs 4K60FPS

     Līdz šim TV standarts bija 60 FPS. Nav svarīgi 4K vai HD, bet pēdējā gada laikā ir iznākuši TV ar atblastu līdz 120 FPS

     Lai nu kā prakstiski neveinai no apstiprinātajām PS5 spēlēm neesmu redzējis 100% apgalvojumu, ka tā darbosies 4K60FPS, kur nu vēl 120 FPS

     Vienīgā spēle, kas uz doto brīdi gūs jebkādu labumu no HDMI 2.1 ir Dirt 5

     1. Šobrīd jā, bet kā ar nākotni?
      Tas tagad nav apstiprināts uz zināmām spēlēm, bet nākotnē vēl daudz spēles ir priekšā.

     2. Dirt 5 ir apstiprināts 🙂

      Es tieši 2018.gada beigās OLED TV paņēmu …. šņuk….šņuk….

 2. Nepareizi izlasīju Oskara rakstu, bet tas nemaina faktu, ka būs nepieciešams nākotnē HDMI 2.1 lai iegūtu visus labumus, ko konsole piedāvās.

 3. Varbūt mazliet offtopic, bet nezinu vai tas mans vecums vai depressija, bet man visas spēles likas vienlidzīgas un galīgi pofig kads būs grafons 4K, 8K vai superdupermegaquadroK, katra jauna spēle ir jau esošas spēles “reskin”. Galu galām manuprāt, foršai spēlei grafons nav tik svarīgs ka gameplay, bet nu katram savs, šeit manas 3 kopeikas 😀😀😀

 4. Kā ir ar PS5 pirkšanu veikalos Latvijā tā izlaišanas sākumā (holiday 2020)? Vai Latvijā veikalos PS5 būs pieejami tikai pēc kādiem 2 gadiem?

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *