“Hitman 3 būs labākā Hitman videospēle,” stāsta IO Interactive pārstāvis Klemenss Kohs

Konsoles.lv

IO Interactive atklāj, ka Hitman 3 ir ceļojuma beigas, kurā visas lietas saies kopā. Lietas, ko spēlētāji nespēj iedomāties Hitman 1 un Hitman 2

Radošais spēles direktors Kristjens (Christian Elverdam) stāsta, ka “mēs ar Hitman 3 vēlamies atgriezt atpakaļ tās būtību, kas Hitman spēli padara tik īpašu. Un domāju, ka Hitman 3 to arī piedāvā. Tās ir ceļojuma beigas.”

Spēlētāji pabūs skaistās lokācijās un vienreizējos līmeņos. Tie ir veidoti tā, ka spēlētājs vēlēsies tās izpētīt un būt radošam, lai darītu lietas, ko vēl iepriekš nevienā citā Hitman spēlē nav darījuši.

“Mēs visi cenšamies ierastos Hitman līmeņus padarīt pilnīgi citādākus. Esmu sajūsmā, un domāju, ka arī spēlētāji par to būs sajūsmā,” saka līmeņu dizaineris Lase (Lasse B. Hansen).

Savukārt spēļu dizaineris Bū (Bo Daugaard) piebilst, ka “komanda dara visu, ko spēj piedāvāt šī brīža tehnoloģijas, piemēram, mākslīgais intelekts. Mēs meklējām veidus, kā līmeņus padarīt vēl labākus, un domāju, ka nav iespējams izspiest vairāk no teholoģijām kā to darām ar Hitman 3.”

Hitman 3 spēle būs vēl tumšāka, intīmāka un emocionālāka, kas piešķirs stāstam citu toni un noskaņojumu. Spēlētājiem nāksies pildīt visizaicinošākos uzdevumus Aģenta 47 karjerā.

“To, ko redzu un esmu redzējis līdz šim, Hitman 3 nebūs tikai labākā spēle triloģijā, bet gan labākā Hitman spēle vispār,” saka IO Interactive komandas loceklis Klemenss K (Clemens Koch).

Hitman 3 iznāks 2021. gadā, janvārī uz PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One un PC.

Avots: ioi


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

3 thoughts on ““Hitman 3 būs labākā Hitman videospēle,” stāsta IO Interactive pārstāvis Klemenss Kohs”

 1. Ar to tā kā tiek pateikts, ka tās ir Hitman spēles beigas jeb pēc tam sāksies citi Aģenta neticamie piedzīvojumi?
  Hitman 3 spēle būs vēl tumšāka – tas ir domāts vistiešākajā nozīmē, ka būs jādauzās pa pagrabiem tumšās naktīs jeb tumšāka pārnestā nozīmē?

 2. Cik es noprotu, Hitman 3 noslēgs triloģiju. Kas pēc tam būs – nav ne jausmas. Varbūt pēc kāda laika nāks jauna Hitman spēle ar citādāku formulu (reboot).

  Ar “tumšāka” ir domāts spēles atmosfēra un tonis.

  1. Ar “tumšāka” ir domāts spēles atmosfēra un tonis.

   Vairāk patiktu, ja viss būtu sabalansēts. Ir gan dienas, gan nakts misijas.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *