Oskars reaģē: “Halo Infinite izmantos pilnu potenciālu no Xbox Series X”, vai patiešām?

Konsoles.lv

Halo Infinite piedāvās ambiciozāko spēles kampaņu, kādu Halo sērija piedzīvojusi. Pasaule ir vairākas reizes lielāka par divām iepriekšējām Halo sērijām kopā ņemot. Un Halo Infinite izmantos pilnu Xbox Series X potenciālu. Neticu!…

Ejot uz Halo Infinite oficiālo mājas lapu uzreiz ieraugu “Optimized for Xbox Series X”, kas piedāvās 4K izšķirtspēju un 60 kadrus sekundē. Mazāk gaidīšanas mirkļu (loading times). Tas liek domāt, ka Halo Infinite nav būvēts tieši uz Xbox Series X, bet gan uz Xbox One, tikai pielāgojot to uz Xbox Series X, lai piedāvātu augstākus grafiskus iestatījumus. Tā tad, Halo Infinite nav pilnvērtīga nākamās paaudzes spēle.

Būšu godīgs, ieraugot spēles geimpleju – pirmajās sekundēs saviebu savu krunkaino ģīmi. Pagaidiet, vai tas ir Xbox Series X potenciāls? Tā ir nākamās paaudzes spēles grafika? Personāži, krāsas, seju un ķermeņu animācijas ir tādas pašas kā uz PlayStation 4 un Xbox One.

Mani Halo Infinite grafika nepārsteidza, bet gluži pretēji saskumdināja. Taču, lai arī spēle šķietami ir veidota uz Xbox One, video var manīt Xbox Series X jaudu. Piemēram, iepriecināja fakts, ka ne tikai skaidri tuvumā varam saskatīt detaļas, bet arī ļoti tālu. Pašlaik uz PlayStation 4 un Xbox One neesmu ko tādu redzējis.

Noteikti, ka Halo Infinite nebūs slikta spēle. Bet grafikas demonstrācija nav salīdzinoši iespaidīga. Tas noteikti ir tādēļ, ka spēles pamats ir radīts uz Xbox One. Tas noteikti ir tādēļ, ka Microsoft nevēlas izlaist spēli tikai uz Xbox Series X un no tā izpiest visu sulu kā apelsīnam, bet gan darīt gudrāk, spēli izlaist uz divām konsolēm, lai mājās būtu vairāk maizu klēpju.

Domāju, ka vēl kādu laiku neredzēsim nedz no PlayStation 5, nedz no Xbox Series X patiesu nākamās paaudzes spēli, kamēr vēl PlayStation 4 un Xbox One turēs līdzi tirgum.

Saviem Patreon atbalstītājiem mēdzu šo to pastāstīt 🙂


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *