State of Play 2020: Oskara acīs iekrīt četras videospēles

Konsoles.lv

Skatos State of Play, un brīžiem vēlos, kaut ātrāk konkrētā spēles demonstrācija beigtos un rādītu nākamo. Notiek brīnums – pat veselas četras videospēles nokļuva manā “varbūt” spēlēšanas sarakstā…

Hitman III

Pats sākums Hitman III izskatās daudzsološs. Aģents 47 vēl joprojām bez matiem ar solīdu un spīdīgu pauri. Var manīt, kāda nākotne sagaida nākamās paaudzes videospēlēm, jo apgaismojums, kā tas atspīd ne tikai pret slepkavas skūto galvu, bet arī pret grīdu un sienām ir vienkārši burvīgi atainots.

Un spēlēt Hitman ar virtuālās realitātes brillēm pirmajā personā… Super! Varēsim vēl ciešāk iejusties Aģenta 47 ādā un kādu nežēlīgi nogalināt.

ANNO: Mutationem

Godīgi sakot, man nepatīk šādas tipa spēles, kas ir divdimensionālas. Kaut kā no tām izvairos kā no pārvārītas zupas. Taču ANNO: Mutationem ar savu iespaidīgo treilera muzikālo pavadījumu mani tūlētēji ievilka. Mūziku klausījos ar baudu. Spēle mani nošarmē un satver savos nagos. Ko var zināt, varbūt došu iespēju šai videospēlei sevi pierādīt.

Aeon Must Die

Nezinu kādēļ, bet Aeon Must Die man asociējas ar Digimon multfilmu. Iespējams tādēļ, ka spēlei vizuālais stils ir līdzīgs, kā arī šķietami darbojas uz 20 kadriem sekundē. Tieši tās kustības, kas ir saraustītas un animācijas skaistais atainojums liek man vizuāli izgaršot šo spēles video. Oskar, kas ar tevi notiek? Parasti šādiem murgojumiem nevēršu uzmanību.

 GodFall

Kas ir Godfall? Man pie kājas, jo es šo spēli ignorēju līdz vakardienas pusnaktij, kad lieliem vīriem jāiet gulēt. Taču turējos nomodā un redzētais spēles geimplejs mani negaidīti ieinteresēja.

Lai cik tas muļķīgi neizklausītos, bet mani saista spēles grafika. Jā, izskatās pēc PlayStation 4 spēles, taču vietām manīju tādas spilgtas krāsas un gaismas, ko uz sava standarta PlayStation 4 konsoles ar visu HDR neesmu redzējis, piemēram, video 5:58 minūtēs.

Ar pārējām videospēlēm ir kā ar ausīm, pa vienu iekšā un pa otru ārā. Kaut arī patlaban neesmu redzējis nevienu pilnvērtīgu nākamās paaudzes videospēli, tās, kuras mūs rāda patlaban, kas iznāks uz PlayStation 5 un Xbox Series X tomēr dod kaut kādu priekšstatu, ko mēs varam sagaidīt. Proti, lielāka detalizācija, lielā tālumā varēsim skaidrāk saskatīt detaļas, vēl spēcīgākas krāsas, apgaismojums un citas lietas. Ar “citām lietām” ceru, ka beidzot būs videospēle, kas liks man pie sevis teikt “lūk, tā ir nākamās paaudzes spēle!”


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

3 thoughts on “State of Play 2020: Oskara acīs iekrīt četras videospēles”

  1. Starp citu, kādas tev videospēles patika vai ieinteresēja 6. augustā PlayStation State of Play? 🙂

  2. apskatoties to mazo preview, tā aeon must die izskatā ok! Un godfall atkal kautkas uz god of war pusi, bet neticu kad tik labs būs!

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *