Oskars reaģē: Microsoft Flight Simulator – šādi jāizskatās nākamās paaudzes videospēlēm!

Konsoles.lv

Kā vienkāršs mirstīgais sēžu Facebook. Un piepeši pamanu no IGN video, kuru vizuālais atainojums mani ievilka tā, ka tajā paliku krietnu laiku…

Nespēju acis nolaist no Microsoft Flight Simulator. Es to gribētu saukt par videospēli, taču tas ir lidošanas simulators, kas ir pietuvināts ļoti tuvu realitātei. Tik ļoti, ka nespēju aptvert, kā mūsu planēti Zemi var virtuāli tik iespaidīgi atainot.

Turklāt tev ir iespēja aplidot teju vai visu pasauli un pabūt vairākās zināmās vietās, piemēram, Ņujorkā, Jaunzēlandē, Fidži salās, Austrālijā un citur, kur šķietami sirds kāro.

Skatoties, kā citi spēlē šo simulatoru, manas acis priecājās. Savādi, bet redzētais uzlabo garastāvokli un rada sajūsmu, jo nevienā videospēlē vai citos simulatoros neesmu redzējis tik plašu, detalizētu, milzīgu pilsētu, kuru vari sīkumaini pārskatīt vairāku kilometru attālumā

Pie sevis teicu, kā tas ir iespējams? Kā var parādīt kalnu, kurā ir tūkstošiem koku? Pilsētu, kurā ir tūkstošiem ēku. Upi, kurā vari manīt katru detaļu nelielajam vilnim. Lūk, šādi vajadzētu izskatīties nākamās paaudzes spēlēm. Varbūt tā spēles izskatīsies nākotnē uz nākamajiem PlayStation un Xbox aparatūrām. Jebkurā gadījumā redzētais tiešām liek izjust ko nebijušu un jaunu.

Ceru, ka PlayStation 5 un Xbox Series X netālā nākotnē spēs ar videospēlēm piedāvāt ko līdzīgu. Tagad sāku sapņot, kā būtu, ja šādi izskatītos nākamā Grand Theft Auto videospēle.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

4 thoughts on “Oskars reaģē: Microsoft Flight Simulator – šādi jāizskatās nākamās paaudzes videospēlēm!”

  1. Piekrītu, ka šis simulators ir tehnoloģiskais meistardarbs. Būs ļoti interesanti paskatīties kā tas izskatīsies uz šīs paaudzes Xbox, jo šobrīd gandrīz visi skaistie video ir uzņemti no 1500-2000 eiro vērtiem datoriem. Šī “spēle” man raisa arī diezgan lielas bažas par nākamās paaudzes spēļu cenām, jo pat standarta versija no kuras tika izgrieztas vairākas lidmašīnas un lokācijas maksā 70 eiro. Ja gribi pilnu spēli, maksā 120 eiro.

  2. Tomēr šis ir diezgan šauras nišas projekts. Esmu spēlējis vecākas paaudzes “Microsoft Flight simulator” un nav viegli iejusties pilota lomā, mazliet jāpārzina lidmašīnas vadīšanas tehnika.

    1. Didzi, tas raisa manī vēl jo lielāku intrigu. Kaut gan skatījos citus geimplejus, un nemanīju, ka kādam sagādāja problēmas ar lidmašīnas vadīšanu. Bet, kā atainota pilota kabīne – varu tikai iztēloties, ja tas viss būtu jāpārzina 😀 .

      Ja nemaldos, IGN, kas veidoju apskatu šai spēlei pats ir lidojis ar lidmašīnu, un sacīja, ka simulators ir visai pārsteidzošs. Cits komentārā minēja, ka simulators izskatās vēl labāk nekā dzīvē vadīt īstu lidmašīnu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *