Xbox Series S spēs atainot videospēlēm 1440p izšķirtspēju un 120 kadrus sekundē

Konsoles.lv

Internetā noplūdusi informācija par Xbox Series S tehniskajiem parametriem. Twitter lietotājs WalkingCat publicē Xbox Series S treileri…

Balstoties uz dotās informācijas, konsole būs apveltīta ar 512 GB SSD datu uzlagabāšanas iekārtu, staru izsekošanas tehnoloģiju (DirectX Ray Tracing), mainīgu ēnojuma (Variable Rate Shading) un mainīgu atsvaidzināšanas ātruma (Variable Refresh Rate) renderēšanas tehniku, zemu gaidīšanas laiku (Ultra-Low Latency), 4K straumēšanu (4K Streaming Media Playback) un  4K (4K Upscaling for Games) spēlēšanu.

Xbox Series S maksās 299 ASV dolārus (~260 EUR) un iznāks novembrī. Tā būs 60% mazāka par Xbox Series X un nebūs iekļauts diskdzinis.

Avots: ign


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

14 thoughts on “Xbox Series S spēs atainot videospēlēm 1440p izšķirtspēju un 120 kadrus sekundē”

 1. Pašam jāsaka, ka Xbox Series S šķiet pēc diezgan jaudīgas konsoles. Negaidīju, ka spēles darbosies pat 120 kadrus sekundē. Tiesa, 4K spēlēšana ir “upscaling”, piemēram, no konkrētās izšķirtpējas 1080p pārveido uz 2160p.

  Ceru, ka Xbox Series X spēs darboties uz 120 kadrus sekundē vienlaikus ar 4K Native (3840 x 2160), kur asums un detaļas ir krietni labākas. Tas būtu visai iespaidīgs sasniegums.

 2. Vispār, šo kastrēto konsoli varētu ņemt dēļ Stalcer2.
  Savādāk gadu vēl negribās gaidīt, kad tā pēc Xkastāta iznāks uz Ps.

   1. Es jau Stalcer gaidu daudz gadus, no tā brīža, kad parādijās pirmās baumas, ka būs otrā daļa, tapēc negribu vēl plus gadu gaidīt.

 3. Pareizi būtu “Balstoties uz doto informāciju” vai “Vadoties pēc dotās informācijas”. Arī virsraksts nav īsti pareizs un visu tehnoloģiju nosaukumu tulkošana izskatās pēc liekas raksta pagarināšanas, lasītājam neko nedodot.

  4K Upscaling pat nav īsts 4K, tā ir vienkārša esošā attēla izstiepšana līdz vajadzīgajiem izmēriem, labākajā gadījumā izmantojot kādu algoritmu, kas “gudri” aizpilda neesošos pikseļus.

   1. Nepiekritīšu. Piemēram, tavs viedoklis var būt balstīts uz tev pieejamo informāciju, tādēļ arī “balstoties uz doto informāciju” ir pareizi.

    1. Es runāju par vārdu salikumu no sērijas “в данный момент”. Arī “balstoties uz doto informāciju” manai Grammar Nazi ausij izklausās stilistiski nepareizi.

  1. Žēl ka vairs nevari izdzēst savu video pēc tam kad tik smagi izblamējies ar savām “zināšanām” ne? Hahaha.

 4. Kā pamat-konsoli izvēlēšos PS5, bet mazo Xboxu paņemšu tīri dēļ viņu ekskluzīviem kas izskatās,ka tuvākajos gados būs diezgan pieklājīgi 🙂

  1. Matizs, ja tā padomā, labs variants, ka Microsoft piedāvā tik lētu konsoli 😀 , jo tiešām, dēļ to ekskluzīviem varētu iegādāties. Varbūt Microsoft pats to apzinās, un šādi vēlas piesaistīt vairāk cilvēku, tai skaitā no PlayStation grupas.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *