Konsoles Vēstnesis: gatavojies plānākam makam – videospēles kļūs dārgākas

Konsoles.lv

Videospēles maksās līdz 80 EUR. Bez panikas, PlayStation 5 nonāks veikalu plauktos. 8K atbalsts konsolēm. Šis un viss pārējais Konsoles Vēstnesī!…

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

7 thoughts on “Konsoles Vēstnesis: gatavojies plānākam makam – videospēles kļūs dārgākas”

  1. Virsraksts kaut kāds neloģisks atkal sanācis. Man ir aizdomas, ka dārgākas spēles maciņu padarīs plānāku, nevis biezāku.

    1. Paldies, vēlreiz Vito par precizējumu. Pēdējā laikā pats esmu sevi pieķēris pie tā, ka pieļauju stila kļūdas. Acīmredzot jāvērš vairāk uzmanības “vai tas skan loģiski” 😀 .

  2. Kā pirmais “Konsoles Vēstnesis” ir ok, turpmāk centies tik ļoti nesteigties un katrā tēmā ietver vairāk analītisko materiālu, ja iespējams.

      1. Oskar, tava reakcija mani galīgi nepārsteidz. Tu tā arī nespēj atzīt, ka tev ļoti vajag piestrādāt pie savas izrunas. Šajā video, piemēram, tev tā arī neizdevās izrunāt “PlayStation”, lai gan mēģināji ļoooti daudzas reizes. Protams, runas īpatnības katram ir savas, bet jebkuram sevi cienošam spēļu vai jebkādam citam žurnālistam, kurš veido video/audio materiālu, ir jāspēj pieņemt kritiku, atzīt nepilnības un tās labot. Turpretī tu tikai spurojies pretī pat tad, kad jau vairāki cilvēki ir aizrādījuši par vienām un tām pašām problēmām.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *