Manās mājās ierodas PlayStation 5

Konsoles.lv

Sēžu mājā un dzeru kūpošo kakao. Kāds kaut kur pīpina. Izbāžu laukā galvu caur mājas logu un nodomāju “kas pie joda?”. Aši pie spoguļa sapucējos gluži kā taisoties uz randiņu. Dodos noskaidrot, kas par lietu. Skatos, ciemos atbraucis PlayStation 5 😀 …

Nesu uz mājām PlayStation 5 kasti, un pārvaru šķēršļus kā pakāpienus, savu mīļo suni Marķīzi, kura nemitīgi gar kājām maisās un izrāda savādu interesi. Vienubrīd šķiet, ka daru neiespējamo misiju, lai konsoli nogādātu mājās sveiku un veselu.

Uzkāpu uz pakāpiena, lēni jo lēni veru vaļā mājas durvis, atskārtu, ka konsoles svars nav sevišķi smags – biju iztēlojies krietni smagāku. Kartona kastes iesaiņojums vēsta, ka sver 7,5 kilogramus. Nav tik traki, vismaz manām raupjām rokām.

Veiksmīgi ieeju mājā un konsoles kasti uzmanīgi nolieku mīkstajā dīvanā. Lai cik tas dīvaini neizklausītos, vaicāju tai “laipni lūgts viesi, vai nevēlies šokolādes cepumus?”.

Tieši šodien 28. oktobrī saņēmu PlayStation 5. Vēl neesmu vēris vaļā, jo gatavojos to iemūžināt. Citiem vārdiem sakot, konsoles kastes atpakošana (unboxing), pirmie iespaidi un apskats jau ir procesā!

Konsoles.lv

PlayStation kastes ģimenē pievienojas arī PlayStation 5. Man vēl kaut kur glabājas PlayStation 3 un PlayStation 2 kaste. Būs jādodas bēniņos un jāpameklē ciešāk.

Ak, johaidī, man taču kakao dziest. Jāiet izdzert krūzi sausu.


Paldies par PlayStation 5 saku PlayStation Latvija un Ogilvy

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākāis dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

20 thoughts on “Manās mājās ierodas PlayStation 5”

 1. Un Oskar, varbut vērts padomāt un galvenokārt pateikt paldies cilvekiem kas tevi atbalsta, skatas kontentu, un lieto forumu 🙂 ka rezultata kas labs notiek? 🙂

     1. Matizs, ar BM.lv viss jau skaidrs, nemaksaja naudu, ka izmanto Oskara forumu, bet Oskars no tā neko nezaudēja, foruma lietotaji nedaudz pabubināja un viss, sekas nekādas, tā pat mēs te visi arī micamies.
      Cik zinu, tad šāds forums ir vienīgais Lv un tāpēc Oskars var atļauties arī bīdīt savus noteikumus, kādu ignoret un neko nezaudēt.

 2. Vito, par citiem forumiem gan neko nezināju, būs jāpaskatas, kas tur notiek!
  Es tā kā sēne, ieaugu vienā vieta un tā gadiem te sēzu. 😀

  1. Nu, UOC ir vairāk kā 10 gadus vecs. Strike arī aptuveni tik pat, tikai ar kaut kādiem pārtraukumiem. Vairākus gadus darbojos UOC, kādu laiku biju arī Strike, bet aizgāju, jo tur daži redaktori uzskatīja, ka ir ok ņirgāties par izvarošanu un tādām lietām, bet man tas bija nepieņemami.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *