Oskars ver vaļā PlayStation 5 kasti

Konsoles.lv

Oskars pavelk džempera piedurknes augšup. Ievelk dziļu elpu krūtīs. Un spēku pilns ķeras klāt PlayStation 5 kastes atpakošanai…

Paldies par PlayStation 5 saku PlayStation Latvija un Ogilvy

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

18 thoughts on “Oskars ver vaļā PlayStation 5 kasti”

 1. Tu ieņem pirmo vietu – vissliktākajā PS5 Unboxing video pieejamu youtube.

  Kā Tu vari uzturēt konsoles.lv vispar neko nezinot par PS5

 2. Ārprāc! Kaut ko tik neprofesionālu un infantīlu vēl nekad nebiju redzējusi. Sony pārstāvjiem no kauna būtu zemē jāielien. Ļoti ceru ka Microsoft pārstāvji būs gudrāki un nedos šim cilvēkam piesmiet savu konsoli.

 3. Pirms skatījos video, izlasīju iepriekšējos komentārus un šaubījos, vai tiešām būs tik traki. Bija tik traki. Daļu no lietām, kaut vai HDMI kabeļa neatpazīšanu, varētu saprast no cilvēka, kam tā ir pirmā konsole vai kas vispār neko par šīm lietām nezina. Un vispār, vai žurnālistiem augstskolā tiešām neko nemāca par informācijas ievākšanu pirms kaut kāda materiāla veidošanas.

  Pēc šī video noskatījāmies arī Kursors.lv veidoto. Kā diena pret nakti. Labi, Kristaps no Kursora šajās lietās Latvijā ir smagsvars, tomēr viņa veidotais video labi parāda, ko Oskars būtu elementāri varējis uzlabot. Bet nē, slinks vai arī vienaldzīgs.

 4. Līmenis nav diez ko profesionāls, bet tas jau tomēr ir tikai unboxing, nevarētu teikt, ka tie būtu jauztver traki nopietni, bet dažreiz tiešām likās, ka Oskaram iepriekšējās konsoles nopircis un pieslēdzis tētis.

  Es negribu baigi cilvēku nolikt, jo zinu, ka, ja cilvēkam ir tā sirdslieta un par to tevi noliek, tas var pamatīgi ieķerties sirsniņā, bet nu tiešām, nu vajag ņemt tos ieteikumus vērā un sagatavoties pirms filmēšanas.
  Ceru, ka apskats jau būs citā līmenī 🙂

 5. Nu nezinu, nezinu, nezinu par ko jūs te brēcat? Acīm redzot šis unboxing ir savādāks ar to, ka te viņu vienkārši izņem no kastes un Oskars dalās ar savām sajūtām. Piekodināšu to, ka no malas izskatijās, ka tu pakotu laukā kristāla traukus nevis plastmasas kasti. Vēl, kas attiecās uz pašu PS5 ir tas, ka ar diskdzini viņš ļoti atgādina ps3 FAT, gaidīsim slim versiju.

 6. Ko jūs te cepaties, cilvēks satraucās un ko tad? Kas tur tāds īpašs, ja ir piemirsis kaut kādas detaļas par PS5? Šis ir unboxing, nevis iepazīstināšana ar PS5 funkcionalitāti.
  Var jau uztaisīt glamūrīgu video, samontētu no 15 unboxing iterācijām, lai viss izskatītos gludi. Jūs tādu saturu vēlaties – tā, lai izskatās smuki, bet kur nav patiesu emociju? Tādu glamūrīgu (samontētu) video ir ļoti daudz. Es priekšroku dodu patiesam saturam.

  1. Paties saturs? Nopietni? Cilvēks ,kurš pēkšņi tēlo pamuļķi ,ka nezin ka tas ir konsoles paliknis un mēģina tur iestutēt gamepadu. Pēkšņi aizmirst kāds izskatās hdmi kabelis. Un šādu farsu tu gribi redzēt? Komentēt savu trusi un kaimiņu,nemaz nerunājot par operatoru,kurš savas rokas nespēj savaldīt. Nē,šādu sviestu es nevēlos skatīt.

   1. Labrīt, kika! Patiess saturs nēeksistē. Tiklīdz cilvēks atrodas aiz kameras, viņš mainās – runāšanas veids, attieksme.

    Ja mēs satiktos ar aci pret aci diezvai tu spētu tik skaisti izteikties kā komentāros. Komunikācija mainās – satraukums, piesardzība.

    Didzis ar “patiesumu” noteikti bija domājis “dabiskumu”, par ko cilvēki mēdz piemirst.

    1. Kāds sakars ar uztraukumu un piesardzību. Cik gadus jau šādus video un rakstus taisi.
     Par šādu ‘dabisku’ contentu nevar sagaidīt, ka cilvēki būs gatavi Tevi uzturēt. Es brīnos jau par tiem esošajiem atbalstītājiem. Vai tiešām pietiek ar to, ka kāds ko šādu dara latviski, neskatoties uz kvalitāti? fff

 7. Šausmas!!! Nu kā katrs nākamais video no Oskara var palikt arvien sūdīgāks nu kā??? Var taču pirms video filmēšanas kaut mazliet sagatavoties. Ceru ,ka Ogilvy šo redz un šis ir pēdejais produkts ko Oskars saņems no viņiem.

 8. Tas ir unboxing, es nezinu vai būtu labāk, ka Oskars būtu to konsoli jau piecreiz izpakojis, visu izpētījis un tad tēlotu, ka atpako pirmo reizi, bet toties visu stāstītu profesionāli.

  1. Tieši tas ir tas, ko arī vēlos pateikt – pilns nets ar video, kur “it kā pirmo reizi” izpako kasti un pēc tam samontē to tā, lai izskatītos eleganti. Cita lieta, ka cilvēks to dara pirmo reizi, uz emocijām.

 9. Lai taču viņš tur ņemās, kā pats grib un uzskata pa pareizu. Ka jau pats Oskars pateica, darīs tā, kā pats grib un lai mēs visi, ejam kakao iedzert. 😀 Nevajag viņam nekādus ieteikumus, pats liels priekšnieks un mēs padotie, šefu te nekomandēsim.
  Ta pat, neviens jūs neko te nepanāksiet ar saviem ieteikumiem. 😀

 10. Pilnīgi absolūti visi, kuri nav taisījuši video bez skripta nav priviliģēti uz viedokli un vienkārši aizver mutes par šo video. Acīmredzami gāji uz viena šāviena pasākumu, kas ir ahūnākā pilotāža pati par sevi, tāpēc piedodami ka tekstuāli fakapi gadījās. Izaicinu jebkuru kritiķi uztaisīt pilnu unboxu vienā šāvienā. Jūsu emmm un eeeee un khrmmm un vecene ienāk istabā izbesīs visus. Kamera nevienu brīdi nebija ārpus fokusa, apgaismojums lielisks, Tevi var dzirdēt visu laiku vienā skaļumā. Tas, ka par daudz esi satraucies, tā ka rokas dreb – tas ir tavs kontents, pilnīgi piedrāzt, gribi rausties, gribi lamājies. Par HDMI kabeli – totāli poh, neviens tāpat necērt hdmi detaļas. Šis bija tīrs unbox, šis nebija konsoles apskats. Ja kāds grib vaicāt, kādēļ atļaujos izteikt viedokli, apskata youtubē “lauraiss”. Nekļūdās kurš neko nedara. Bet jā, satraucies biji nu mega, ja šādi turpinās, iešauj 50 pirms filmēšanas. Vai kko citu, kas Tevi nomierina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *