Hitman veidotāji IO Interactive strādā pie jaunas Džeimsa Bonda 007 videospēles

Konsoles.lv

Spēle piedāvās oriģinālu un nebijušu stāstu aģentam 007. Spēļu veidotāji IO Interactive izmantos Glacier tehnoloģiju, lai izveidotu satriecošu un unikālu videospēli… 

Džeimsa Bonda spēle Project 007 atrodas aktīvā izstrādes procesā. “Veidot oriģinālu Bonda videospēli ir vienreizējs moments. Un es ļoti ticu, ka IO Interactive komanda, darbojoties kopā ar EON un MGM, beigās piedāvās kaut ko īpašu mūsu spēlētājiem,” saka IO Interactive izpilddirektors Hokans (Hakan Abrak).

Hakan A. arīdzan atzīmē, ka šī Bonda spēle ir visambiciozākais projekts pie kā viņi savā vēsturē ir strādājuši. Turklāt MGM viceprezidents Roberts Mariks (Robert Marick) atzīst, ka 007 ieņem ļoti svarīgu lomu videospēļu industrijā ar ikoniskiem personāžiem. Ar Project 007 viņš cer, ka IO Interactive izveidos spēlei iespaidīgu pasauli ar dziļu vēstījumu.

Avots: ioi


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Hitman veidotāji IO Interactive strādā pie jaunas Džeimsa Bonda 007 videospēles”

    1. Es gan ticu, ka būs labs gabals. Citādāk nevar būt, ja nē, vilšos 😀 . Ļoti ceru, ka spēli pasniegs trešajā personā.

      Liekas, ka šī ir pagaidām vienīgā spēle, kuru tiešām gaidu ar milzīgu interesi un nepacietību 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *