Oskars reaģē: man zūd sajūsma par Cyberpunk 2077

Konsoles.lv

Izlaistie PlayStation 5 un Xbox Series X geimpleji man lika dziļi aizdomāties, jo visa ilūzija ap Cyberpunk 2077 vienkārši sabruka. Šķiet, ka pamatīgi vilšos jaunākajā CD Projekt Red videospēlē…

Spēle izskatās neveikla, jo šaušana šķiet draņķīga. Dāmas un kungi, 2021. gads nav aiz ezera, un vēl ko tādu redzu ekrānā? Šaušana, kas jau tā ir nodrāzts elements videospēlēs, spēļu veidotāji CD Projekt Red varēja to padarīt unikālāku nevis viduvēju un garlaicīgu.

Paskaties PlayStation 5 geimpleju video 5:50 minūtēs un nesaki, ka redzētais nelika tev saviebt ģīmi. Process izskatās primitīvs, šaušana savāda un atmosfēra nekāda, ja vien personāžs, kas sēdēja pie stūres, aktieris būtu dabiskāk balsi ierunājis. Video nobeigumā pie sevis nodomāju “kas pie joda tas bija?”. Tēlu mīmika, automašīnas vadāmība, pieminētā šaušana un dialogi šķiet nepilnīgi.

Zinu, ka par to nav stāsts. Cyberpunk 2077 ir kas vairāk, jo videospēle liekas ļoti dziļa un detalizēta, ka spēlētājs noteikti pazudīs Night City. Personāžu attīstība un to veidošana pēc sava skatījuma. Lēmuma pieņemšana, kas ietekmēs stāstu. Grafika izskatās baudāma, un varu iztēloties, kā tas viss izskatīsies uz Ray Tracing. Šī monētas puse izklausās labi, bet tā vien šķiet, ka cerības par šo spēli ir pārspīlēti lielas. To jau norāda video skatījumi YouTube, kas ir vairākos miljonos līdzīgi kā Grand Theft Auto videospēlēm…


Pasūti Cyberpunk 2077 (57,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

8 thoughts on “Oskars reaģē: man zūd sajūsma par Cyberpunk 2077”

   1. Jā, Esrolix, es arī vairāk gaidu spēlei “next-gen” versiju, tomēr pēc PS5 kaut kā nebribas atgriezties pie PS4 videospēlēm (izņemot dažas) 😀 .

 1. Es kaut kā esmu pārliecināts ka spēle būs laba, tomēr Day-One man tas nebūs, nopirkšu kaut kad pēc PS5 iegādāšanas, vēlams ar 70% atlaidi. Par šaušanu spēle nav ko pateikt, neko īpašu negaidu, jo manuprāt tas RPG nevis FPS, galvenais spēles pasaule, personāža attīstīšana un stāsts, par grafiku nav ko teikt, man gameplay ir svarīgāks par bildi. Fallout manuprāt ir labs piemērs jo šaušanas elementi tur švaks, tomēr spēlēt un pētīt spēli bija patīkami.

  1. Pepeyoshi, domāju, ka videospēle nebūs slikta, bet ir daži elementi kā šaušana, kas liek bažīties un čakarē kopējo iespaidu.

   “man gameplay ir svarīgāks par bildi”

   Kas kuram tuvāks. Es personīgi negribētu spēlēt videospēli vizuālu drausmīgu, bet ar aizraujošu geimpleju. Gan geimplejam, gan vizuāli ir jābūt sabalansētam (vismaz), lai ir kur acīm pakavēties, lai ir brīži, ka spēle patīkami ierauj un nelaiž vaļā.

 2. Kaut kur lasīju, ka tavus žurnālus rediģē kāds tavs draugs vai paziņa. Vai viņš nevar pārlasīt arī tavus rakstus, pirms tu tos publicē? Atkal kārtējais sviests sarakstīts un atkārtoti rodas jautājums par to, vai tu tiešām pat īsākos rakstus un dažus teikumus raksti vairākos piegājienos. Te arī ir šķiet, ka esi iesācis rakstīt, nepabeidzot teikumu, un kaut kad vēlāk turpinājis, nepārlasot uzrakstīto.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *