Oskars reaģē: nevēlos savus PlayStation 4 datus sūtīt uz PlayStation 5

Konsoles.lv

Esmu iekāpis nākamajā spēļu paaudzē. Man ir PlayStation 5 un smaidu mājās kā nelaiķis Džeimss Brouns ar mirdzošajiem zobiem. Skatos, ka varu pārsūtīt PlayStation 4 videospēles un citus datus uz jauno Sony konsoli. Priekš kam tas vajadzīgs?

Nesaprotu, kurš gribētu atgriezties pagātnē un spēlēt videospēli, kas jau ir līdz kaklam. Dati, kas vienkārši stāv bardakā, aiz slinkuma nav tīrīts laukā nevajadzīgais un to visu sūtīt uz PS5?

Man patīk svaigums gluži kā ēst tomātu. Garša ir sasodīti laba! Taču, ja man būtu jāēd izžuvis tomāts, kas pārgatavojies siltumnīcā, ietu ap riņķi.

Tāpat ar PS4 datiem. Nevēlos atgriezties tur, kur pabiju septiņus gadus, bet gan doties uz priekšu un atstāt pagātni aiz muguras. PS4 ir PS4 un PS5 ir PS5 – divas pilnīgi citas pasaules. Nav vēlmes savu svaigo aparatūru pārbāzt ar PS4 videospēlēm. Tādēļ uz PS5 spēlēju tikai PS5 spēles.

Saprotu, ka ir dažas ļoti labas PS4 spēles, kur vērts atgriezties. Ir krietni vieglāk spēlēt uz vienas konsoles nevis visu laiku pārlekt no viena PlayStation uz otru. Atminos, ka pirms dažiem gadiem katru reizi rāvu vadus ārā no kontakta un lamājos uz nebēdu, lai varētu pārslēgties starp PS3 un PS4.

Bet man ir pie vienas vietas. Šā vai tā neko no PS4 nesūtīšu uz PS5. Ja ļoti gribēšu kādu PS4 videospēli uzspēlēt, tad mainīšu tos nolāpītos vadus. Bez tam, daudzas PS4 videospēles nav pielāgotas uz PS5, tādēļ vairākas funkcijas uz jaunās Sony konsoles nebūs pieejamas.

Citiem vārdiem sakot, ir jāļauj vecājām lietām iet un jāiet tālāk. Nevis atgriezties pagātnē, kur kavē savu dārgo laiku, bet gan uzturēties tagadnē, tieši šeit un tagad. Baudīt momentu. Ne velti saka “dzīve ir īsa”.


Starp citu, mans fotogrāfs uzņēma vairākas bildes. Dažas šķiet “kas pie joda?” Tās ir pieejamas maniem Konsoles Draugiem un Varoņiem patreon.com/konsoles 🙂 .

Teikšu godīgi, mana labā roka kādu laiku nevarēja atiet. PS5 konsole ir sasodīti smaga, it sevišķi, ja to turi ar vienu roku 😀 .

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

21 thoughts on “Oskars reaģē: nevēlos savus PlayStation 4 datus sūtīt uz PlayStation 5”

 1. “Bez tam, daudzas PS4 videospēles nav pielāgotas uz PS5, tādēļ vairākas funkcijas uz jaunās Sony konsoles nebūs pieejamas.”

  Var konkrētus piemērus? Es pašlaik neesmu sastapies ne ar vienu PS4 spēli, kas strādātu sliktāk uz PS5.

   1. Beidz muldēt, esmu pārstūmis visas PS4 spēles uz arējo HDD PS5. Nevienai nav nekādu gļuku un iet ievērojami labāk kā uz PS4 (liela daļa). Tava ļoģika ir maigi sakot aplama.

   2. Kur tieši oriģinālajā rakstā ir kaut kas rakstīts par funkcijām, kas nebūs pieejamas uz PS5? Kāda jēga spēlēt vecās spēles uz PS4, ja vari izmantot next gen hardware un spēlēt tās ar uzlabotu fps?

 2. Mana gadijumā Assetto Corsa Competizione ir 60fps uz PS5 salidzinot ar 30fps uz PS4, kas gonkai svarīgs.

  Offtopic: Un Vienīgi kas žel PS5 nav widescreen atbalstas. Braukšanas spēlem varētu noderēt!

 3. Man gan bija dažas Ps4 speles, kuru datus parnesu uz Ps5, jo arī turpmāk uz Ps5 es tās spēles turpināšu spelet. Kā piemeram Snowrunner, kuram vel ir paredzeti 2 DLC, GTS, TLOU online un vel ir dažas story spēles, kuras gribu atkartoti iziet.
  Kaut arī Ps4 PRO es nepārdevu, bet tas man netrauce Ps4 speles, turpinat spelet uz Ps5 un nebūt nejūtos slikti.
  Jauns ir jauns, bet pagaidam uz ta jaunā, nav jaunas spēles, ko spelet, tapēc vien jasamierinas ar jauno COD Cold war un citām vecam speles uz jauniem dzelžiem. 😀
  Un nakotnē, man nekas netrauce no Ps5 visu nevajadzīgo dzest.

 4. Es līdzīgi kā Andris pārkopēju datus tām spēlēm, kuras tiku kapājis daudzas stundas un vēl plānoju to darīt, kā arī noraut podā visu kas izdarīts bija žēl.
  Tāpēc galīgi nevaru pievienoties Oskara stratēģijai un domāju, ja būtu pieejama 2Tb atmiņa, tad Oskars nedomājot būtu visu pārlādējis.

  1. @DAFUQ Protams, papildus atmiņa ir laba lieta, bet tas nebūs iemesls, lai sūtītu PS4 datus uz PS5. Kā jau minēju, tās ir divas pasaules un nevēlos tās jaukt vienu ar otru.

   Tiesa, Red Dead Redemption 2 vēlos vēl uzspēlēt, jo neesmu izgājis. Bet to spēlēšu uz PS4 🙂 .

 5. Oskar, kā Tu spelēsi Cyberpunk 2077? Tā taču ir Ps4 spele un Tev uz Ps5 būs jaatgriežas pagātnē ar Ps4 speli uz Ps5!

  1. Andri, kādēļ? Varu taču Cyberpunk 2077 spēlēt uz PS4 😀 .

   Kaut gan domāju, ka izlaidīšu šo posmu un gaidīšu spēli uz PS5.

   1. Protams, ka var… Var jau arī Ps5 ielikt stikla būrī un pat neelpot uz tā pusi, mazums, kas vel notiks, kāds puteklis tiks uz tā, vai muša uzkakās.
    Ps4 speles ne tikai nespelet uz Ps5, bet vēlams kā minimums 5m attaluma turēt tas no Ps5.
    Kā ne tur būtu, bet es tā pat nesaprotu, kāds tam ar to sakars, ka spelejot Ps4 spēles, atgriezies pagatnē!

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *