Balso par savu mīļāko 2020. gada videospēli

Konsoles.lv

No šī brīža ir sākusies Konsoles Gada Spēle 2020 nominācija, tādēļ aicinu tev doties uz forumu un nominēt savu mīļāko 2020. gada spēli, lai tā iekļūtu finālbalsojumā…

Sākot no 21. decembra līdz 30. decembra pusnaktij (plkst. 24.00) forumā no nominētajām videospēlēm notiks finālbalsojums aptaujas veidā, kurā tavs balsojums noteiks Konsoles Gada Spēli 2020!.

Piezīme: Nominēt un balsot var tikai un vienīgi vienu reizi. Tādēļ pirms izsaki savu viedokli, pārliecinies, ka izvēli izdarīji pareizajai videospēlei. Vēlu veiksmi tavai mīļākajai spēlei! 🙂

Gaišus, laimīgus un priecīgus svētkus tev novēl gan Oskars, gan Konsoles.lv!  ☕️⛄️ 😀  .


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

10 thoughts on “Balso par savu mīļāko 2020. gada videospēli”

 1. Nav par ko balsot jo shogad tikai visaadi kraami iznaakushi.Ja vareetu balsot par shogad nopirktajaam speeleem tad balsotu par Fight Night Champion.Taa ir 2011.gada boksa Xbox 360 speele kuru var speeleet uz Xbox One un nopirku uz Black Friday atlaideem par 5£ jo nebija ko speeleet un taa sanaak ka nevaru no shiis speeles atrauties cik vinja ir laba.Taa sakot G.O.A.T.

  1. Streets of Rage 4, piemēram, ir lieliska spēle. Nezinu, kas vēl šogad iznācis no tā, kas man patīk, bet SoR4 noteikti nav krāms, manuprāt. Varbūt pat sestdien paspēšu apskatu izlaist, bet tagad neko nevar zināt, jo tikko uz Latviju pārvācos.

   1. Oij, Fight Night Champion. Viena no pirmajām, ja ne pati pirmā sporta spēle, kurai iekļāva stāstu. Man ļoti patika un joprojām ceru, ka izdos turpinājumu. Cik var ņemties ar to UFC, boksa spēles vairāk iet pie sirds 😀 .

     1. Treneris, no Part2 tur ir tikai nosaukums un vizuālais noformējums, bet atver vaļā smuko iepakojumu un saturs sapuvis.

   1. Treneris lasi:speeleeju uz Xbox One taa kaa to TLOUP2 neesmu speeleejis.Bet jaa peec redzeetajiem video man shii “GOTY” speele arii ir kraams ja tevi tas intereseeja.Shogad vispaar nav nevienas normaalas speeles bet tas ir saprotams jo visi paariet uz next-gen un uztaisiit kaartiigu naakamaas paaudzes speeli pa vienu gadu nevareeja.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *