Cilvēki prasa naudu atpakaļ par Cyberpunk 2077

Konsoles.lv

Daļa spēlētāju gan uz PlayStation 4, gan uz Xbox One un PC dodas sūdzēties un prasīt atpakaļ samaksu par Cyberpunk 2077Sony nāk pretīm un ļauj dabūt atpakaļ naudu…

Sony piedāvā iespēju atgriezt aptkaļ naudu pat pēc desmit nospēlētām stundām. Klīst runas, ka saistībā par tehnisko stāvokli, Sony ir neapmierināti ar CD Projekt Red jaunāko spēli, jo vairāki spēlētāji vēlas atgūt savu samaksu.

PlayStation 4 lietotājiem neskaitāmas reizes spēle uzkaras. Videospēlei ir nestabils kadru skaits. Vājas, izplūdušas tekstūras, kā arī mēdz izplūst personāži.

Cyberpunk 2077 spēļu veidotāji šodien tviterī nāk klajā ar paziņojumu, ka viņi atvainojas par notiekošo un atzīst, ka vajadzēja vairāk laika ieguldīt spēles uzlabošanā. “Mēs vēlamies atvainoties, ka uz iepriekšējās paaudzes konsolēm nepiedāvājam atainojumu, kādu rādījam nesen iznākušajos PlayStation 4 un Xbox One geimpleja video,” vēsta Cyberpunk 2077.

Spēļu izstrādātaji atzīmē, ka ir gaidāmi divi lieli atjauninājumi. Pirmais gaidāms janvārī un otrs februārī. Tiesa, kompānija piebilst, ka “spēle uz PlayStation 4 un Xbox One pēc atjauninājuma neizskatīsies kā uz jaudīgiem datoriem un šīs paaudzes konsolēm. Bet tas būs tuvu tam.”

Avoti: gamespot, ign


 Cyberpunk 2077 (57,99 EUR) ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

7 thoughts on “Cilvēki prasa naudu atpakaļ par Cyberpunk 2077”

 1. Kad tad īsti pats plāno to spēlēt? It kā žurnālists skaitoties, bet jaunākās spēles nespēlē ja vien tās tev neuzdāvina…

 2. Zheel ka nevar par visaam speeleem peec nospeeleetaam 10h ja speele neapmierina dabuut naudu atpakalj jo tad varbuut beigtos shaadu speelju razhoshana un iznaaktu pabeigtas speeles kas shobriid ir retums.

  1. @NASCAR, domāju, ka tas būtu super, ja mēs varētu vismaz desmit stundas iemēģināt, lai saprastu, spēle patīk vai nē un atgūt naudu 😀 .

   Bet, jā, žēl, ka CD Projekt Red tā attiecas pret Cyberpunk 2077. Tas liek aizdomāties, vai turpmāk ir prātīgi iepriekšpasūtīt videospēles.

   1. Netrūkst spēļu, kuras var arī pilnībā izspēlēt to desmit stundu laikā, līdz ar to tas būtu ļoti negodīgi pret spēļu izstrādātājiem un izdevējiem.

 3. Laikam būs jāiet redze parbaudīt, jo pec vairākiem vakariem/naktīm nospēletam 2077 es neko tadu kritisku neesmu pamanījis vēl…

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *