Sony no PlayStation Store izņem laukā Cyberpunk 2077 videospēli

Konsoles.lv

Vairs caur PlayStation 4 un PlayStation 5 nevarēs iegādāties Cyberpunk 2077

Sony nāk ar paziņojumu, ka “Sony Interactive Entertainment (SIE) cenšas apmierināt patērētāja vēlmes, tādēļ mēs piedāvāsim atgūt naudu visiem spēlētājiem, kuri nopirkuši Cyberpunk 2077 caur PlayStation Store. Mēs arī izņemsim laukā Cyberpunk 2077 no PlayStation Store līdz nākamajam paziņojumam.

Tiklīdz mēs varēsim apstiprināt, ka esi iegādājies Cyberpunk 2077 caur PlayStation Store, SIE sāks atgriezt tavu naudu. Lūdzu ņem vērā, ka var būt sarežģījumi, atkarībā no tava maksājuma veida un finanšu iestādes.”

Arī Cyberpunk 2077 komanda reaģējuši uz notiekošo, tviterī atzīmējot, ka “diskusijā ar PlayStation, tika pieņemts lēmums uz laiku Cyberpunk 2077 nepiedāvāt PlayStation Store. Taču tu vēl joprojām diska versiju vari nopirkt veikalos un internetveikalos.

Sākot no šodienas, ikviens, kas nevēlas gaidīt spēles uzlabojumus un vēlas atgriezt savu samaksu digitālajai versijai, to var darīt caur https://www.playstation.com/cyberpunk-2077-refunds/.

Mēs smagi strādājam, lai Cyberpunk 2077 atgrieztu PlayStation Store pēc iespējas drīzāk.”

Es kā šī ziņa autors esmu arī reaģējis uz to, ka videospēli izdod drausmīgā stāvoklī, kur spēle sastāv no vairākām kļūdām un gļukiem.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

9 thoughts on “Sony no PlayStation Store izņem laukā Cyberpunk 2077 videospēli”

 1. “Sony Interactive Entertainment (SIE) cenšas nodrošināt klienta rūpes”
  Tu maz pats saproti, ko tu šeit uzrakstīji? Vai arī google translate pievīla?

  1. Viņš taču pats nevarētu trīs teikumus pareizi uzrakstīt, ja no tā būtu atkarīga viņa dzīvība vai iespēja tikt pie jaunākās konsoles apskata vajadzībām. Pārlasīt tekstus un apdomāt, vai tur rakstītais vispār ir loģisks, ir pārāk daudz prasīts no lielā bosa Oskara. Viņš ir pārāk aizņemts, patērējot neveselīgus kakao daudzumus, dzēšot komentārus un banojot nevainīgus cilvēkus tikai tādēļ, ka tie viņu neslavē tā, kā to dara viņa mamma.

   Tiešām rodas iespaids, ka ar Oskaru ir līdzīgi kā ar dažādiem dīvaiņiem talantu konkursos, kur ģimene visu laiku tikai stāsta, cik labs un talantīgs viņš ir, lai gan realitāte ir daudz skumjāka.

 2. Es kā šī ziņa autors esmu arī reaģējis uz to, ka videospēli izdod drausmīgā stāvoklī, kur spēle sastāv no vairākām kļūdām un gļukiem.
  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  Es tūlīt apčurāšos!

 3. Oskars jau speciali liek šos “rakstus” lai biedri cepjās! :D:D:D
  Bet nenoliegšu, ir interesanti šim visam sekot līdzi. 😀

 4. Skarbā dzīves ironija, kad rakstā, kurā Oskars kritizē kādu spēli (kuru pats nekad dzīvē nav spēlējis) par kļūdām, ir ķļūdu pārpilnība. 😀
  Bez tam, raksts nav vis Oskara gara darbs, bet vienkāršs tulkojums.

 5. Pilnīgi loģiska “CD Projekt Red” reakcija. Es pat teiktu cienījama rīcība.
  Savukārt, autors turpina heitot spēli, pievienojot savu piezīmi, ka spēle it kā esot drausmīga stāvoklī.
  Tagad es arī sāku domāt – vai tiešām autors speciāli troļļo, lai mēs rakstītu daudz komentārus?

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *