Konsolisti Vērtē: Cyberpunk 2077

Konsoles.lv

“Sākumā šaubījos, vai spēli vispār gribu, bet labi vien, ka arī to nopirku, nenožēloju,” saka Konsoles foruma lietotājs jaunais

Foruma lietotājs jaunais saka:

Pirmās stundas jau ir nospēlētas. Sākumā šaubījos, vai spēli vispār gribu, bet labi vien, ka arī to nopirku, nenožēloju.

Foruma lietotājs vbx saka:

Spēle uzkaras, gļuki ir uz katra sola. Reti, kuru darbību veicot nenoķeru kādu tehnisku problēmu. Daudz nepilnību, kuru novēršana prasa spēles atkārtotu ielādi. Cyberpunk 2077 vienā vārdā sakot nav pabeigta.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Spēlē esmu pavadījis 28 stundas, un, lai kā man patiktu stāsts, spēles gaita un CDPR kopumā – man tika noreklamēta cita videospēle, ko tagad spēlēju…

Foruma lietotājs Eking saka:

Cyberpunk 2077 ir lieliska atmosfēra un stāsts, taču visu bojā neskaitāmās kļūdas, spēles restartēšanās un dažādas kļūdas.

Foruma lietotājs esrolix saka:

Esmu pavadījos 0 stundu un pagaidām gaidu next-gen versiju priekš PS5 ar visām izlabotajām nepilnībām.

Foruma lietotājs guncha83 saka:

Var redzēt, ka tā spēle ir reāli paredzēta Xbox Series X. Nekas nebremzē pat trakākajās apšaudēs, bet var just kadru skaitu kritumu, braucot pa pilsētu…

Foruma lietotājs Blackout saka:

Stāsts ļoti aizrauj, gribās katrā situācijā veikt pareizo izvēli un izvēļu ir daudz. Taču no šīs spēles biju gaidījis dzīvāku un interesantāku atvērtās pasaules pieredzi.

Foruma lietotājs jumaljun saka:

Videospēle ir ļoti sekla un tukša. Pārāk daudz viens un tas pats. Visi pretinieki vienā mājā, kaut kas jadabū vai jāatbrīvo.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Visumā – spēle ir kā nenopulēts dimants, kas ar laiku paliks tikai labāks. Lasīju, ka spēlētāji sūdzas par to, ka daudz no solītā nav piegādāts, bet personīgi man nelikās, ka esmu apzagts.

Vairāk vari uzzināt Konsoles forumā Tavas atsauksmes par Cyberpunk 2077 un Cyberpunk 2077 tēmas sadaļā. Cyberpunk 2077 iznāca 10. decembrī uz PlayStation 4, Xbox One, Stadia un PC. Taču PlayStation 5 un Xbox Series X|S versija gaidāma 2021. gadā.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *