Mans DualSense kontrolieris ir sācis “dziedāt”

Konsoles.lv

Kas velns parāvis notiek? Vai nu esmu pārāk daudz kakao sadzēries vai arī mans DualSense ir sācis dvest laukā savādas skaņas…

Pēc jaunākā DualSense programmatūras atjauninājuma esmu novērojis savādas lietas. Brīdī, kad spēlēju Demon’s Souls un mainu ieročus ar kreiso “bultiņas” pogu, piepeši parādas skaņa it kā putns no ligzdas sekundi iedziedātos. Spiežu vēlreiz, tas pats! Aptuveni piecas reizes spaidu un sāku prātot, vai man izliekas vai tiešām pults ir sagājis sviestā un aizies pa pieskari. Bakstu pogu vēl un vēl, un šī skaņa pazuda. “Gan jau man izlikās,” pie sevis nodomāju.

Nākamajā dienā atkal spēlēju Demon’s Souls. Mainu burvju nūjiņu uz vairogu. Parādas šī skaņa. Tagad saprotu, ka ar manu galvu viss ir kārtībā un tiešām mistisku iemeslu dēļ “bultiņas” poga izdod neierastas, pīkstošas skaņas. Vairākas reizes spiežu, un tad pārtraucu – skaņa pazuda. Neizpratnē saraustu plecus, piekārtoju brilles un turpināju tālāk rambāt.

Trešo reizi šo parādību piedzīvoju interfeisā ar bultiņām mainot aplikācijas. Šoreiz to novēroju ar citu “bultiņas” pogu nevis kreiso – iedziedājas. Kā vājprātīgais spiežu pogu nepārtrauktā ritmā. Ķeros klāt pēc kameras, lai nofilmētu…, bet par vēlu.

Pagājušas aptuveni divas dienas, un vairs to neesmu dzirdējis. Esmu uzmanīgāk klausījies DualSense pultī, to licis ciešāk pie auss un jāsaka, ka tai visu laiku kaut kas pīkst. Loģiski, tā ir elektronika. Sazin kādas tehnoloģijas tur ir sabāztas.

Piedevām, spēlējot videospēli kā Sackboy: A Big Adventure un Demon’s Souls kontrolieris pauž dažnedažādas skaņas. Tādas, ko tu nevarētu dzirdēt, ja pie ausis DualSense tuvāk nepieliktu.

Varu teikt droši. Mans prātiņš nav aizgājis atvaļinājumā, jo skaņu, ko dzirdēju, aiztiekot “bultiņas” pogu ir citādāka. Neko tādu iepriekš nebiju saklausījis. Vienubrīd pat sāku raizēties, ka poga beigta vai pults pārstās darboties. Dievs vien zina, kas notiek.

P.S. vai tev pašam kas tāds nav gadījies?

Konsoles Draugi un Varoņi (Patreon) var skatīties ekskluzīvi šī raksta neizdevušās bildes, ko neesmu publicējis publikai caur patreon.com/konsoles.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

2 thoughts on “Mans DualSense kontrolieris ir sācis “dziedāt””

    1. Ķirbi, prieks, ka tavā galā viss ir ideāli 🙂 .

      Nezinu, vai brāķis, jo kopumā DualSense strādā ļoti labi. Jāatzīst, ka turot ilgāk pogu “X” dažreiz liekas savādi (rodas nepilnības sajūta pirkstā), kā arī “L2” spiežot poga čīkst.

      Kā man savulaik fizikas skolotājs teica “drīz būs kaput” 😄 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *