Apskats: Sackboy: A Big Adventure – nu, neaizvilka līdz galam

Konsoles.lv

Sackboy: A Big Adventure diemžēl manī neradīja emocijas. Jā, sākumā pārņēma smaids. Vēlāk daži spēlē esošie skaņdarbi uzbūra gaisotni, ka pat gribējās dejot. Taču, lai kā es vēlētos spēli baudīt, to gluži nespēju un spēlēju spēli bez jebkādas intereses…

Esmu vienkārši par vecu šādām bērnu spēlītēm. Nu mani nevelk bērnišķīgā lellu vadīšana. Tā vietā vēlos redzēt kā kādu pārzāģē uz pusēm un asinis šķīst gluži kā Ghost of Tsushima. Lielākā problēma ir tāda, ka Sackboy: A Big Adventure tos līmeņus nevarēju izjust pietiekami, lai man būtu interesanti.

Videospēles līmeņi mani neaizrāva

Piemēram, Crash: Bandicoot 4: It’s About Time arī ir salīdzinoši bērnišķīga, bet tie līmeņi ir tik unikāli un jūtami, ka man patika tajos pabūt. Es sajutu izaicinājumu un vairākas reizes cieši saķēru kontrolieri, lai sķēršļus pārvarētu.

Konsoles.lv

Arī Sackboy: A Big Adventure līmeņi nav slikti. Dažos jutu sasprindzinājumu un vēlmi pabeigt sarežģītās vietas, bet tas beigu beigās neko nedeva un jo ilgāk spēlēju, jo vienaldzīgāks kļuvu.

Labākā pieredze ar DualSense

DualSense kontrolieris šajā spēlē ļoti labi strādā – vislabāk, kādu ir nācies izjust, jo man patīk, ka šeit ir balanss un nav pārspīlēts kā Astro’s Playroom. Ejot pa zāli, kontrolierī var sajust trīsas un dzirdēt tās, kā arī dziļas un spēcīgas skaņas, kad par veiksmīgu līmeņa izpildi apbalvo ar kausu. Tas ir patīkami, bet ne pietiekami, lai manī interesi palielinātu.

Tehniski nav kur piesieties. Novēroju tikai divus niecīgus gļukus, kurus var pat nepamanīt, ja stipri neielūkojas. Tādēļ spēlei nav acīmredzamas problēmas ar grafiku, spēlejamību vai citām tehniskām ķibelēm.

Konsoles.lv

Šī ir noteikti labākā sērija LittleBigPlanet franšīzē, jo šeit stāsts spēlē lielāku lomu un varam vairāk iepazīt skrejošo lelli Sackboy. Daži tēli man pat ir iespiedušās atmiņā, piemēram, Skārleta ar savu jauko balsi.

Sackboy: A Big Adventure nav slikta videospēle. Tā noteikti patiks bērniem, bet man kā pieaugušajam cilvēkam tas process neaizrāva. Kaut kas tajā pietrūkst. Kaut kāda dzirksts, lai spēle mani ievilktu līdz galam.


Videospēli apskatam nodrošina PlayStation Latvija

Sackboy: A Big Adventure (67,99 EUR) ir pieejams LoveGame.lv

Sacbkoy: A Big Adventure

6.6

Sackboy: A Big Adventure ir salīdzinoši laba un kvalitatīva spēle. Tā iespējams līdz galam nepatiks daļai pieaugušajiem cilvēkiem aiz bērnišķības, turpretī mazajiem šī spēle varētu iet pie sirds.

6.6/10

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Apskats: Sackboy: A Big Adventure – nu, neaizvilka līdz galam”

    1. Andri, ja salīdzinu ar Crash Bandicoot 4: It’s About Time, tad tā spēle ir krietni grūtāka, kuru izbaudīju vairāk. Sackboy: A Big Adventure brīžiem arī patrāpas grūtāki līmeņi, bet es nespēju izjust spēli. Tā man nesagādāja nekādas sajūtas. Viss likās tukši.

  1. Turpini likt rakstus un ignorēt tev tieši adresētus jautājumus. Ķipa gribi lai tev iesaka kā uzlabot Konsoles.lv utt bet tajā pat laikā turpini veco attieksmi 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *