Konsoles Gada Spēle 2020

Gada spēle 2020

Droši, nāciet. Sēdieties. Lūdzu gaismas. Skaņu. Tu, jā tu tajā galā ar dīvaino frizūru, ieslēdz taču to lielo ekrānu. Khm, nedaudz ieklepojos un uz skatuves mikrofonā saku “pie joda, Svētais Jāzep!” Bite iedzēla. “Uij, es gribēju teikt, ka ir noskaidrotas desmit labākās spēles 2020. gadā, kā arī labākā, vienīgā, vienreizējā atzītā Konsoles Gada Spēle 2020!”…

Videospēles ieņemtās vietas balstās uz Konsoles foruma lietotāja balsīm.

Milzīgs paldies visiem, kuri piedalījās Konsoles Gada Spēle 2020 pasākumā. Bez tevis tas nenotiktu un priecē, ka 50 lietāji izteica savu viedokli izšķirojušajā balsojumā. Ceru, ka nekur nepazudīsi un arī turpmāk turpināsim šo tradīciju. Līdz nākamajai reizei 🙂 .

Iepriekšējās Konsoles Gada spēles:


Konsoles darbību atbalsta videospēļu veikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Konsoles Gada Spēle 2020”

 1. Pēc asiņainajām un emocionālajām spēles beigām 1. vieta liekas pamatota, lai ko citi burkšķētu. Video diezgan labs, trūkst ierunāt komentāru.

  1. Treneri, liels tev paldies par komentāru. Es ieguldīju dziļas rūpes darbā, un priecē, ka to pamanīji. Ļoti novērtēju 🙂 .

   Par to ierunāšanu, tas ir interesanti… Dažreiz liekas, ka spēlēm pašām jārunā par sevi. Dažreiz liekas, ka man vajadzētu kaut ko komentēt. Šajā gadījumā, jutu, ka šāds formāts ir labāks.

   Jā, es arī biju pārsteigts par pirmo vietu, jo daļa cilvēki teica, ka spēle nepatīk un visādi citādi to tiesāja, pat Konsoles forumā. Bet še tev, lai ko arī teiktu, sirdsbalsi neapmānīsi 😄 .

   1. Kas par mirkli- tik ilgi gaidītas spēles pēdējās 5 minūtes! Jau tagad pārspēlēju uz grūtāku līmeni ar neierobežotiem resursiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *