PlayStation 5 konsoli pārdos ar PlayStation 2 dizainu

Konsoles.lv

Jauno PlayStation 5 retro konsoli neoficiālo versiju pārdošanā izdos 8. janvārī, kuru varēs saņemt ap pavasari…

Šīs konsoles versija maksās 649 ASV dolārus. Aparatūra būs ierobežotā daudzumā ap 300 eksemplāriem.

Vērts atzīmēt, ka DualSense kontrolierim ir veiktas izmaiņas, kas garantiju anulēs no Sony puses.

Pastāv iespēja, ka Sony veiks legālu darbību aizsargāt savu intelektuālo īpašumu. To kompānija darīja ar customizemyplates (agrāk saucās PlateStation 5) uzņēmumu, kuriem nācās pārstāt ražot īpaši veidotās priekšējās plāksnes ar dažādām krāsām.

PlayStation 5 retro konsoli izstrādā komanda ar nosaukumu SUP3R5.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

11 thoughts on “PlayStation 5 konsoli pārdos ar PlayStation 2 dizainu”

  1. Jā, kontrolierim nebūs garantijas un tikai 300 PS5 retro eksemplāri pieejami. Taču it kā DualSense esot 500 eksemplāru, ko laikam var atsevišķi iegādāties .

   Dzekan, tu prāto kādu no tiem paķert? 😀

   1. netak, es 5to nemaz vēl netaisos pirkt, man šobrīd remonts mājā, tad jāiegulda nauda tur, bet ceru ka uz gada beigām paņemšu savu PS5, varbūt būs pieejami un pa normālaku cenu!

    1. Ja godīgi, es arī vēl nepirktu PS5 (pagaidām maz spēļu), un to darītu vēlāk. Iemesls, daudzas spēles iznāk arī uz PS4 (neredzu jēgu). Pats vairākkārt esmu rakstījis, vai nākamā konsoļu paaudze neienāk par ātru?

     Protams, tagad, kad esmu spēlējis PS5 būtu grūti atgriezties atpakaļ pie PS4 😅 .

     1. Par ātru? PS4 ir aptuveni 7 gadus veca konsole. Kad tā iznāca PS3 arī bija aptuveni 7 gadus veca konsole. Kad iznāca PS3 tad PS2 bija aptuveni 6 gadus veca konsole. Un PS2 iznāca aptuveni 6 gadus pēc pirmā PS. Cik gadus tu gribi lai izstrādātāji cenšas iespiest kvalitāti vecos dzelžos ja tehnoloģijas jau sen ir nākotnē?

 1. @tastur PS3 tehniskās barjeras novēroju jau četru gadu laikā, kad Battlefield 4 nevarēja spēlēt 64, bet gan tikai 24 spēlētāji. Jaunākājās spēlēs kadru skaitu kritums problemātisks. Konsoles pilnībā kliedz pēc jaunās paaudzes. Ar PS4 tā nenotiek. Savā pieredzē neizjūtu izteiktu problēmu ar kadru skaitu, grafiku vai kādu tehnisku lietu, ko konsole nespēj veikt kā tas bija ar PS3.

  Uzskatu, ka PS5 un Xbox Series X|S varēja iznākt dažus gadus vēlāk, bet konkurence, straujā datoru un tehnoloģijas attīstība veicina savu. Dažreiz pat šķiet, ka viss ir sasteigts un spēļu veidotāji nav gatavi jaunajām aparatūrām.

 2. Ja viss apmierina, neviens Tev neliedz Ps4 arī turpināt spelet vel divus gadus, kamēr Ps5 ar atjauninājumiem uzlabojās. Tikai nez kapēc, pēc Ps5 Tu uz Ps4 negribi vairs atgriesties un tik ļoti negribi, ka pat Ps4 speles nezkapēc negribi instalēt uz Ps5. 😀

  1. Andri, ja es nebūtu satura veidotājs, bet būtu tiešs spēlētājs, es nesteigtos ar PS5 iegādi. Mani pilnībā apmierina PS4 un neredzu iemeslu pēc “next-gen”. Kā jau citā rakstā minēju, man nepatīk atgriezties pagātnē un tērēt tur savu laiku, ja var dzīvot šeit un tagad. Un kurš gribētu atgriezties pie kaut kā sliktāka, ja tev ir iespēja būt pie kaut kā labāka? 😀

 3. “Man nepatīk atgriezties pagātnē un tērēt tur savu laiku, ja var dzīvot šeit un tagad”, bet kā pat saki, ja nebūtu satura veidotajs, tad Tevi pilnība apmierina Ps4 un varetu sedēt “pagatne”, jo pagaidām neredzi pēc Ps5 vajadzību.
  P.S. es savu Ps4 atdevu meitai un bieži vien kopā ko spelējam uz Ps4, bet kaut kā nejūtu, ka atgriezos pagatnē! Aaaaa, nu ja, tas laikam tapec, ka es esmu tikai tiešs spēlētajs, ne “next-gen” satura veidotajs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *