Vai S.T.A.L.K.E.R. 2 izdos uz PlayStation 5?

Stalker 2 videospēle

Pēc Stalker 2 atklāšanas, pirmais jautājums, kas man radās bija “kad spēli varēs spēlēt?”. Taču vēlāk noskaidrojās, ka Stalker 2 iznāks ekskluzīvi uz Xbox Series X|S un PC, taču ne vārda par PlayStation 5

Oficiālā Stalker 2 mājas lapā gaiši un skaidri rakstīts “spēle iznāks uz PC un Xbox Series X, kā arī Stalker 2 būs pieejams jau pirmajā dienā Xbox Game Pass.”

Tas ļauj noprast, ka spēle būs ekskluzīva Xbox Series X|S konsolēm un PC. Kur paliek Xbox One versijas? Tā vien šķiet, ka Stalker 2 iznāks tikai uz jaunajām konsolēm.

Pagaidām Stalker spēļu kompānija neatklāj vai spēle būs pilnībā ekskluzīva iepriekšminētajām platformām, vai tikai uz kādu konkrētu laiku.

2020. gada jūlijā Xbox Games Show pasākumā Microsoft paziņoja, ka Stalker 2 būs laika ekskluzīvs uz Xbox konsolēm – vispirms spēle iznāks uz Xbox, taču vēlāk uz citām aparatūrām.

Šis ir vienīgais cerības stars, ka Stalker 2 potenciāli var iznākt uz PlayStation 5 konsoles, jo nav strikti teikts, ka videospēle neiznāks arī uz jaunās Sony aparatūras.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

2 thoughts on “Vai S.T.A.L.K.E.R. 2 izdos uz PlayStation 5?”

    1. Oij, NASCAR, ja jau Microsoft pa miljardiem pērk spēļu kompānijas, un noteikti miljoni par laika ekskluzivitāti, naudas uzņēmumam netrūkst.

      Tā vien šķiet, ka ar šo konsoles paaudzi Microsoft ir krietni nopietnāki. Domāju, ka šī stratēģija viņiem atmaksājas – daļa Konsoles foruma lietotāji (un citi PlayStation entuazisti visā pasaulē) ir gatavi iegādāties Xbox Series S vai X konsoli, lai izmantotu šīs privilēģijas.

      Par gudro stratēģiju vairāk esmu izteicies arī šeit 🙂 -> http://konsoles.lv/2020/10/18/manas-domas-microsoft-sper-gudru-soli-ar-xbox-series-s-konsoli/

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *