Oskars reaģē: bāc, nu kādēļ The Medium ir Xbox ekskluzīvs?

Konsoles.lv

Sievietes ierunātā balss mani nošarmē. Spēlēšanas veids un kameras darbība ieienteresē. Video beigās teicu “es gribu šo spēli!”. Bet redzu, ka The Medium būs pieejams tikai Xbox Series X|S un PC. Nolāpīts!…

Tagad zinu, kā jūtas Xbox spēlētāji. Cik reizes viņi uz savas ādas nav izjutuši “žēl, ka tikai uz PlayStation”. Tagad es sāku to izjust. Un godīgi sakot, tas ir galīgi garām.

Kādēļ mēs visi, vienalga uz kādas aparatūras spēlējam spēles, nevaram tās baudīt ar mierīgu sirdi, bet nē, ir jāiespringst un jāskumst, ka man nav tā konsole uz ko es varu rambāt videospēli.

The Medium vienubrīd šķiet ļoti murgaina, bet mani ievelk, kā spēlētājs uz ekrāna redz divas dažādas paralēlas pasaules. Šķiet, ka ko līdzīgu videospēlēs neesmu manījis, un priecē, ka ir spēļu veidotāji, kas spēj domāt unikāli un radīt jaunu pieredzi.

Piedevām skaņa ir ļoti skaidra. Soļi atbalsojas. Un sievietes balss ir izteiksmīga, ka manas ausis ar prieku viņā klausās. Viss audio šķiet pedantiski atveidots.

Jā, sejas mīmikas ir diez ko viduvējas. Joprojām nesaprotu, esam jau 2021. gadā, un daļai videospēlēm ar to ir problēmas. Taču grafiski The Medium neliek šaubīties – detalizēta, labs apgaismojums, it sevišķi, brīdis, kad varoni vajā caurspīdīgs radījums.

Microsoft ir ķērušies vērsim pie ragiem. Laiki, kad PlayStation lietotāji varēja baudīt ekskluzīvās spēles un neuztraukties, ka kādu spēli palaidīs garām, sāk izplēnēt, jo daļu interesantu, ekskluzīvu videospēļu vispirms iznāks uz Xbox, vai tikai un vienīgi uz Xbox konsolēm. Konsoļu karš ir sācies!

Starp citu, balstoties uz vikipēdijas informācijas, tad The Medium pirmo reizi atklāja 2012. gadā un bija paredzēts izdot uz PlayStation 3, Xbox 360 un Wii U. Savukārt 2020. gada maijā nāca vēsts, ka tas dienas gaismu ieraudzīs uz Xbox Series X|S un PC.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

22 thoughts on “Oskars reaģē: bāc, nu kādēļ The Medium ir Xbox ekskluzīvs?”

   1. NASCAR, man Sony nedotu PS5, ja Konsoles.lv neko nedarītu. Turklāt, cilvēki (influenceri – sauciet kā gribiet), kas Latvijā saņēma PS5 kā Sk00f forumā izteicās “nav par skaistajām acīm”. Satura veidotāji iegulda ļoti lielu darbu, lai radītu savu auditoriju. Tādējādi neredzu, ka kāda kompānija kādam dotu vai dāvinātu kaut ko par brīvu.

    Starp citu, temats ir par The Medium spēli 😀 .

    1. Kaapeec tad Microsoft tev Xboxsu neiedeva ja jau tev liekas ka ieguldi tik lielu darbu.Un paskatoties uz tavu rakstu komentaariem var redzeet cik neapmierinaati ir lasiitaaji un ka neesi pelniijis Xboxsu par briivu.(Iisteniibaa arii PS5).😜😜😜

     1. @NASCAR “paskatoties uz tavu rakstu komentaariem var redzeet cik neapmierinaati ir lasiitaaji”

      Tas ir tādēļ, ka dažiem cilvēkiem skauž 🙂 .

     2. NASCAR vai tad Latvijā kādam satura veidotājam deva XBoxus par brīvu? PS5 jau dalīja pa labi un pa kreisi.

     3. Gan jau ka nedeva jo Microsoft jau “maksaa” tikai tiem no kuriem ir kaads labums atshkjiriibaa no Sony.😜😜😜

    2. Tā kā tiku pieminēts, tad gribu teikt, ka manis teikto es izņēmis no konteksta. To, ka par skaistām acīm neko nedod, nebiju domājis kā Tava darba slavināšanu, bet gan kā atgādinājumu, ka tā pat nevienam nekas nepienākas.
     Lai gan jāatzīst, ka būšu ķļūdījies. Te, pie mums, lietas var dabūt arī tā pat vien. Tu tam esi ļoti labs piemērs.
     Mans viedoklis ir pavisam vienkāršs – no Tevis video spēļu žurnālists/influenceris ir tik pat labs kā no manis balerīna. Tu saki, ka kā satura veidotājs ieguldi lielu darbu, lai radītu savu auditoriju, tomēr šis darbs nekādā veidā neatspoguļojas tajā, ko šeit publicē, un Tava auditorija noēd Tevi dzīvu. Papildus tam savu saturu praktiski izvēlies veidot tikai par tām spēlēm, kuras saņem “na haļavu”, bet par pārējām vairākkārt forumā esi atzinis, ka zināšanu Tev nav.
     Rezumējot – ejot gulēt apsver savas PR aģentūras kontaktpersonai nosūtīt labu viskiju, jo tā to ir viennozīmīgi pelnījusi un priecājies, ka Latvijā šajā jomā konkurence pagaidām ir visai maza. Savādāk, manuprāt, bilde priekš Tevis izskatītos visai drūma.

    3. Raksts varbūt ir par The Medium bet taviem lasītājiem sen jau ir apnicis ka tu viņus turpini ignorēt tādēļ arī savas sasāpējušās lietas raksta pie nesaistītiem rakstiem. Tad jau tu vari par daudziem komentāriem rakstīt ka tie nav par tēmu jo līdz šim neesmu manījis rakstu ar nosaukumu “Kādēļ Oskars ignorē savus lasītājus?” vai “Kādēļ Oskars vairākas nedēļas neatbild uz konkrētiem jautājumiem?” vai arī “Kādēļ Oskars atbild tikai pozitīvajiem komentāriem?” un protams “Kādēļ Oskars apmelo citus un neatvainojas par meliem?”

  1. Andri, viss ir kārtībā, ko tu visu laiku vari sprēgāt. Kā nekā esi viens no cienījāmākajiem lasītājiem, kurš Konsoles.lv izdotos darbus komentē jau gadiem. Un milzīgs paldies tev par to.

   Jā, esmu sācis apdomāt Xbox iegādi. Bet zinu, ka viens fiziski nevaru PS5 un Xbox Series X|S spēles apskatīt. Tādēļ pagaidām tas ir skats uz nākotni.

   1. Oskar, jā, es lasu Tavu kontentu, bet kā Tu pats jau esi pamanījis, kaut kas Tev ir aizgajis šķersam un gan jau Tu pats zini, kas tas ir. Biedri gana daudz Tev ir teikuši, ko dari nepareizi, bet ne es, ne arī citi biedri neredz izmaiņas…
    Un ne būt es sprēgāju, bet izsaku tikai savu viedokli.
    Protams, Tu vari darīt ka tu gribi, bet tas nemaina faktu, ka es un citi biedri, nevar izteikt savu viedokli par Tavu darbību.
    Ir jau arī “trollīši”, bet vairums saka jau pa tēmu Tava virziena.
    Tu esi arī izteicies, ka nevari visu paspēt, bet rakstu izveidot Tev ir laiks, bet piemeram ieskatīties topikā “kur iepriekšpasūtīt Playstation 5”, tam Tev laiks neatliek, ka arī citi topiki, kur jautajumi ir veltīti konkreti Tev.
    Ne pa velti tauta runā, ka tu neej uz kontaktu ar auditoriju un pec tam brīnies, kapec Tev pagriež muguru.

  1. Večukiņ ko tu savam kakao gāz klāt cukura vietā? Vito strīmā teica ka šo lapu esot nobloķējis adblockā jau uz ziemassvētkiem 😀 Tev kaut kādi putni galvā vai no kurienes tu izrauj ka visi kam kaut kas negatīvs sakāms ir vito?

  2. Vispār Oskar neesi mīkstais un labāk uzraksti pašam Vito ja tev ir kas sakāms. Vai arī tev bail ka pretī dos pamatotus argumentus un nevarēsi viņu publiski apmelot bez ļaušanas aizstāvēties?

   1. Atvaino, nezināju ka Oskars piespieda kādu viņu atbalstīt Patreon tā taču ir dzīves lielākā problēma un netaisnība, jāiet paraudāt stūri. Ja gribas kādam samaksāt tikai, lai parunātu, tad dod ziņu, ka ar mani var pa 19.99 Eur mēnesī parunāt.

    1. Ir cilvēki kuriem rūp kvalitāte un nopietna attieksme pret darāmo. Tādēļ arī atbalsta un cenšas komunicēt lai redzētu pozitīvas pārmaiņas. Līdz šim ir tikai atrunas un meli nevis reāli darbi. Tādi kā tu tikai bremzē attīstību jo tādiem kā Oskars liek domāt “viss taču ir labi un nevajag neko uzlabot”.

     Oskars apgalvo ka šo dara cik tur gadus bet tā arī nav iemācījies pavisam vienkāršas iesācēja lietas.

     1. Mans viedoklis:
      Kāpēc gan nepieprasīt savu naudu atpakaļ un sākt izmantot citu resursu. Neredzu jēgas prasīt Oskaram kļūt labāk un ķerties pie katras kļūdas, tas pirmkārt ir Oskara intereses pilnveidoties un paplašināt savu auditoriju. Patreon abonementa iegūšana netika piespiesta nevienam, tā katram bija brīva izvēle, ka arī tā iegūšana nedod nevienam tiesības “prasīt” no Oskara, jo abonementa iegūšana nav investīcija un nepadara nevienu par valdes locekli.

      Tas ir tas pats ka es apzinīgi Maxima veikalā nopirkšu sev ACME braukšanas stūre SIMracingam par kapeikam un pēc tam rakstīšu viņiem ka ir sūdīgs produkts un piespiedīšu viņiem uzlabot vismaz līdz Logitech līmenim tāpēc ka esmu apzinīgi samaksājis par produktu. Visi tie kas samaksāja par Parteon jau iepriekš zināja par ko nauda ir tērēta, jo satura kvalitāte jau bija redzama iepriekš un vainīgi esat paši.

      Saturs man arī nepatīk, ka arī apskati un izvēlētas spēles apskatiem, bet nu kamon es uz to pašu laiku sapratu šeit nekad nebūs IGN vai Gamespot. Jau kāds lietotājs ir minējis alternatīvus resursus, viens no tiem izveidojis konsoles biedrs, un daudzie no mums jau pievienojušies, manuprāt ļoti forši viņam sanāk, raksti ir interesanti, argumentēti un ar objektīvu viedokli. Varbūt Oskaram vajadzētu ieskatīties tur. Bet nu galu galam katram savs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *